• Dvě víkendová utkání dorostu

V pátek 24.dubna náš dorost dohrával odložené utkání v Lázních Bělohradu,proti místnímu
    celku FKM Javorka. Hráči dostali instrukce koho si mají pohlídat,odkud hrozí největší
    nebezpečí,ale bohužel hned prvních šest minut rozhodlo o osudu utkání. Nedokázali jsme
    pohlídat standartní situace a domácí tak sami posadili do sedla. 1.minuta 1:0, 6.minuta 2:0.
    Škoda že v době když jsme začínali hru vyrovnávat přišla 27.minuta a třetí branka domácích.
    Po přestávce jsme se zlepšili,domácí neměli zdaleka už tolik prostoru na kombinace,ale naše
    šance zůstávali nevyužity. V 74.minutě jsme se dokázali gólově prosadit a Dominik Štefan
    dal branku naděje. Ale bylo to z naší strany vše,další snížení nám domácí nedovolili a tak
    jsme na jaře poprvé prohráli.
    Bohužel prvních prospaných minut nás stálo dobrý výsledek,protože s domácím celkem se

Po přestávce se strhla lavina...

V neděli 26.dubna jsme přivítali na stadionu v Jírových sadech soupeře o kterém jsme
    mnoho nevěděli.Ve své skupině po podzimní části skončili třetí a tak nějaká kvalita určitě byla.Opět jsme začali vlažně,soupeř nás ve středu hřiště přehrával a dostával nás pod tlak. Naše obrana však pracovala dobře a hosty jsme do žádné gólové situace nepouštěli.Jako první jsme se prosadili my,ale z vedení se neradovali dlouho. Za tři minuty bylo srovnáno, a do kabin se šlo za stavu 1:1.
    Do druého poločasu jsme přeskupili řady,protože to nebylo ono,a začali soupeře přehrávat. Ale že z toho bude nejvyšší výhra za poslední dobu,se nečekalo.Za druhých 45 minut jsme soupeři nadělili 9 branek. Dařila se kombinace,kluci si začali věřit a krásné akce se dařilo zakončovat brankami. Velice kvalitní výkon podala celá obranná čtveřice,zejména Michal Šnajdr podal asi svůj nejlepší výkon za dorost. Mezi nejlepší hráče utkání patřil střelec 5 branek Dominik Rosputniak,dále určitě Lukáš Krupka a Jan Ulrich s Michalem Čílou, kteří podporovali útok ze středu hřiště. Ale za druhý poločas musím pochválit celé družstvo.

Nová/Stará Paka – Lhota/Třebeš „B“
    10:1 (1:1)

branky: Rosputniak 5x, Krupka 2x, Číla, Šnajdr, Ulrich

sestava: Mandík Jaroslav-Kříž,Bejr,Štefan,Šnajdr-Nydrle,Číla,Ulrich,Pánek- Rosputniak, Krupka střídali:Brádle Patrik,Wolf,Mandík Martin,Hák

Další utkání sehrajeme ve středu 29.dubna,kde nás v poháru KFS čeká velice silný celek FK Trutnov. (začátek v 17 hodin)

Mistrovské utkání pak v sobotu 2.května od 14.45,hostíme FKM Javorka.