• Výsledky mládeže

Starší dorost
    Mužstvo staršího dorostu tentokráte zajíždělo na hřiště do Českého Meziříčí. Z různých důvodů bylo omluveno několik hráčů a tak k utkání celek cestoval v počtu devíti hráčů. Před kterými je ovšem třeba smeknout.
    Utkání začalo smolně, již v 13. minutě domácí zachytili chybnou rozehrávku hostující obrany a ujali se vedení. Hosté se prezentovali spíš obrannou hrou, ale po jednom rychlém výpadu byl v pokutovém území faulován Kraus, který sám také pokutový kop proměnil. Po další chybě hostující obrany přeci jenom první poločas vyzněl lépe pro domácí celek. V poločasové pauze se hráči shodli, že i v menším počtu hráčů, mohou získat body a udělají pro to, co budou moct.
    Hned první povedená kombinace hostujícího celku ve druhém poločase vedla k vyrovnání, kdy se prudkou střelou prosadil Horáček. Hru i v osmi lidech v poli hosté vyrovnali, zlepšili pohyb a náhle se šance rodili na obou stranách. Nakonec se hosté dočkali vítězné trefy. Po trestném kopu se po několika vzdušných soubojích dostal míč k Hartigovi, který vyhrál souboj s domácím brankařem, a hosté se ujali vedení. Hosté přežili poslední tlak domácích a dokonce mohli své vedení navýšit, ale na to již v úmorném vedru nebyli síly. Mužstvo je třeba pochválit a za svůj výkon byli odměněni ziskem tří bodů.

České Meziříčí/Nové Město - Nová/Stará Paka  2:3 (2:1)
    Branky: 25. Kraus, 49. Horáček, 85. Hartig
    ŽK: 0:1
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Horáček, Krejčí, Opravil, Hartig, Kříž, Buchar, Kraus

Starší žáci

Starší žáci sehráli své poslední utkání v Jaroměři, kde byli domácím vyrovnaným soupeřem, ale bohužel body si nepřipsali když domácí rozhodující branku vstřelili v poslední minutě utkání.

Jaroměř - N/S Paka 1:0 (0:0)

Mladší žáci – turnaj v Nové Pace
    Mladší žáci si na domácím turnaji a posledním v tomto soutěžním ročníku v prvním zápase poradili s Bělohradem celkem v poklidu. Druhé utkání proti Náchodu heroickým výkonem v posledních pěti minutách utkání srovnali ze stavu 1:4. Ovšem třetí utkání se domácí již nepovedlo, hosté byli lepší a zcela zaslouženě si připsali vítězství.

N/S Paka – Lázně Bělohrad 7:0 (4:0) B: Antoš Jáchym, Holecec, Morávek, Štampoch Vít Jan, Žalský, Řeháková
    N/S Paka – Náchod „B“ 4:4 (1:3) B: Vít Jan 2x, Jezdínský, Antoš Vítek
    N/S Paka – Solnice 1:6 (0:3) B: Antoš Vítek