• Výsledky mládeže

Starší dorost

Ve čtvrtek 9. 5. starší dorost sehrál dohrávku utkání 23. Kola proti společnému týmu souklubí České Meziříčí/Nové Město n Metují. Dva předešlé souboje těchto soupeřů byli zcela vyrovnané, ale obě se výsledkově nakonec povedla domácím mladíkům. Tento zápas se nevymykal průběhem těm zápasům předešlým. Obě mužstva si vytvořila dostatek příležitostí ke vstřelení branky, ale v koncovce nakonec byli lepší domácí a z utkání si připisují tři body.

Nová/Stará Paka – České Meziříčí  4:1 (2:1)

Branky: 22., 58., 78. Hartig, 43. Horáček
    ŽK: 2:2
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Čermák, Kracík, Horáček, Dočekal, Krejčí, Opravil, Hartig, Kříž, Buchar, Pipek, Kraus

V sobotu 11. 5. starší dorost sehrál utkání proti aktuálně druhému týmu tabulky, kdy domácí ze třetí pozice ztráceli na soupeře sedm bodů a pokud by zápas domácí mladíci výsledkově zvládli, mohli se soupeři přiblížit na čtyři body, které by mohli do konce soutěže smazat a v případě dalších dobrých výsledků zabojovat o konečné druhé místo v soutěži.

Do utkání sice vstoupil lépe domácí celek a brankou Hartiga se ve 14. minutě dostal do vedení 1:0. Bohužel poté hosté za dvou standartních situací skóre otočili ve svůj prospěch a za tohoto stavu se šlo na poločasovou přestávku. Druhý poločas začal dobře domácí celek. Ve 49. minutě si na centr Krejčího naběhl Mandík a srovnal stav utkání na 2:2. Od tohoto okamžiku byl domácí celek lepším týmem a šel si za ziskem bodů. V 59. minutě po kombinaci několika hráčů se od postranní čáry dostal ke střele Krejčí a poslal domácí podruhé do vedení 3:2. Hosté po náročném stylu hry, který předváděli v prvním poločase již neměli sílu na zvrat v zápase. Domácí měli mírnou převahu, ale nepřesnost v kombinaci k brance nevedla. Poslední změnu skóre zařídil Matěj Kříž, který před brankařem hlavou tečoval centr z trestného kopu od Opravila 4:2. Domácí tímto výsledkem mohou dále snít o velmi dobrém postavení v tabulce, ale body musí potvrdit i v dalších zápasech.

Nová/Stará Paka – Červený Kostelec  4:2 (1:2)

Branky: 14. Hartig, 49. Mandík, 59. Krejčí, 71. Kříž
    ŽK: 2:0
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Čermák, Kracík, Horáček, Krejčí, Opravil, Hartig, Kříž, Buchar, Kraus

Starší žáci

Hostující celek dlouho držel s domácími krok. Bohužel ve 49. minutě obdrželi branku, když sudí nařídil pokutový kop. I poté hosté drželi stav na jednobrankové ztrátě se kterou šlo stále něco dělat. Domácí svoji druhou branku přidali až v poslední minutě utkání.

Jičín  - N/S Paka 2:0 (0:0)