1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Bodový zisk

  V dalším kole 1. B zajíždělo mužstvo mužů ze svého pohledu k dalšímu důležitému utkání, vzhledem k postavení v tabulce a nutností získání důležitých bodů. Soupeř, který sice figuruje na posledním místě tabulky a v jarní části ještě nebodoval, však mohl těžit za svého specifického hřiště. Na malé a dosti nerovné ploše se dalo očekávat utkání plné osobních soubojů a minimum hezkých kombinací ať již z jedné či druhé straně.
  Začátek se povedl hostujícímu celku, když ve 13. minutě po hezkém uvolnění a přesném centru Janoucha dostal míč do sítě Rosputniak 0:1. Poté hosté zahodili několik šancí a pár podobných příležitostí dopadli stejně i na straně domácích. Ti se nakonec dočkali, ve 33. minutě střelu z poza vápna brankař pouze vyrazil před sebe a první byl u míče domácí útočník 1:1. O pět minut později šli hosté opět do vedení, další střela Rosputniaka prošla pod domácím brankařem 1:2. Tímto výsledkem se odcházelo do poločasové přestávky.
  Druhý poločas začal opět lépe pro hosty. V 56. minutě třetí branku vstřelil Machát. Poté jakoby hostující celek trochu slevil ze své aktivity, do několika šancí obrana pustila domácí hráče a ti se nakonec dočkali snížení v 68. minutě 2:3. Chvilku hosté nevěděli jak hrát, domácí se tlačili za vyrovnáním, ale po deseti minutách jejich snahu utnul Janouch, který vstřelil čtvrtou branku hostí. Hosté pak v dalších pěti minutách vstřelili dvě branky, když se prosadili Mandík a Wolf. V 88. minutě zakončil střelecký účet hostí Kříž, když vstřelil sedmou branku. Poslední slovo však měli domácí, když v nastavení stanovili konečné skóre na 3:7.

  Kocbeře - 1.FK Nová Paka 3:7 (1:2)
  Branky: 13. + 33. Rosputniak, 56. Machát, 77. Janouch, 81. Mandík, 83. Wolf, 88. Kříž  
  ŽK: 3:0
  ČK: 0:0
  Rozhodčí: Jehlička, Martínek, laik

  Sestava Nové Paky: Strohschneider – Ulrich, Jisl, Číla, Bláha –  Kříž, Brádle (6. Frýba), Machát, Mandík (82. Čermák) – Janouch, Rosputniak (62. Wolf)

  Komentář k zápasu:
  Marcel Bažik (domácí): Pokud si někdo myslí, že to bylo jednoznačné vítězství, tak to vůbec není pravda. Snahu domácích jsme zlomili až brankami na 2:4 a 2:5. Do té doby se hrálo vyrovnané utkání. Pochvalu zaslouží celý tým, který si šel za ziskem tří bodů.

  Roman Albín (hosté): Vyrovnané skóre jsme udrželi opět pouze hodinu utkání, pak nás soupeř zlomil a tím i zaslouženě vyhrál. Inkasujeme spoustu branek a tak nemůžeme na bodový zisk v žádném případě pomýšlet.


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace