• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším utkání zajížděl dorost na hřiště vedoucího týmu soutěže. Ve dvou předchozích měřeních sil si každé mužstvo připsalo po jedné výhře. Hosté očekávali velice těžké utkání, což se nakonec potvrdilo. Utkání bylo od samotného začátku velice vyrovnané, plné osobních soubojů, důrazným a rychlým napadáním. S tím měl zejména v prvním poločase hostující celek velké problémy a domácí toho využili. V 18. minutě se domácí poprvé prosadili, když obrana hostí nechtěla faulovat v pokutovém území a domácí hráč toho využil 1:0. Hra plynula stále ve stejném a za velkého horka celkem vysokém tempu. Ve 28. minutě byli hosté podruhé nedůrazní před vlastním pokutovým územím a opět byli potrestáni 2:0. Ve druhém poločase, ale domácí obrana tentokrát fungovala téměř bezchybně, a když se dostala do problémů tak jednoduše odkopli míč na druhou polovinu hřiště. V posledních 20. Minutách hosté hru více otevřeli čímž nabídli domácím několik velice nebezpečných situací, žádnou z nich však již neproměnili. Za svůj výkon se hostující vůbec nemusí stydět, domácím byli zcela vyrovnaným soupeřem, a pokud budou hrát podobným stylem jsou schopni sehrát výborná utkání s jakýmkoli soupeřem.

Stěžery - Nová/Stará Paka   2:0 (2:0)
    ŽK: 2:2
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Čermák, Kracík, Horáček, Hujer, Prejs, Krejčí, Opravil, Frýba, Kraus, Hartig, Kříž

Starší žáci
    Tentokrát se v Nové pace představil soupeř z Červeného Kostelce. Hosté přijeli i s několika hráči mladšími hráči, ale předvedli svojí kvalitu. Domácí v podstatě měli celé utkání mírnou převahu, ale brankových příležitostí si mnoho nevytvořili. Hosté z dobré obrany podnikali rychlé útoky a to jim vyneslo vítězství. Ve druhém poločase se jim po chybě obrany z jedné takové akce podařilo skórovat a i přes velkou snahu se již domácím nepodařilo vyrovnat.

N/S Paka – Červený Kostelec 0:1 (0:0)