• Výsledky mládeže

Starší dorost
    Ve 20. kole krajské soutěže staršího dorostu přijel na umělou trávu do Nové Paky spojený celek dorostu Černíkovic a Solnice. Soupeř byl před tímto zápasem v tabulce pouze o jedno místo za domácími dorostenci.Zápas byl po celou hrací dobu hodně vyrovnaný. Hostující celek začal utkání vysokým napadáním a domácí se prvních dvacet minut v podstatě pouze bránili a měli několikrát štěstí, že neobdrželi branku. V průběhu prvního dějství se domácí vyrovnali hrou se soupeřem a ve 28. minutě se dočkali, střelu Horáčka tečoval jeden z obránců a ta zapadla za záda brankaře. Na konci poločasu domácí přežili několik šancí hostí a do poločasové přestávky šli s jednobrankovým vedením.
    Domácím se povedl vstup do druhého poločasu. Hned ve 47. minutě se domácí prosadili podruhé, když po přečíslení hostující obrany skóroval Krejčí 2:0. Hostům ve druhém poločase trochu došli síly a jejich napadání nemělo takovou intenzitu. Domácí je herně mírně přehrávali, ale do velkých šancí je obrana hostí pustila již pouze dvakrát. Hosté měli stejný počet šancí jako domácí, avšak vstřelit branku se jim vstřelit nepovedlo a tak si domácí připsali tři body.

Nová/Stará Paka  - Černíkovice/Solnice  2:0 (1:0)
    Branky: 28. Horáček, 47. Krejčí

ŽK: 0:1
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Medlík, Mandík, Čermák, Kracík, Horáček, Selvek, Prejs, Krejčí, Opravil, Buchar, Kraus

Starší žáci
    Druhý zapas, sehráli starší žáci na půdě nejlepšího týmu druhé skupiny podzimní části žákovské soutěže. Velmi kvalitní soupeř o svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, který vyhrál 3:0. Ve druhém poločase se hostujícímu týmu podařilo vsítit čestný úspěch.

Rychnov n/Kn - N/S Paka 5:1 (0:0)