• Výsledky mládeže

Starší dorost

Jako první mužstvo, které zasáhlo do jarní části soutěží byl celek staršího dorostu, který na svém hřišti přivítal soupeře z Třebechovic.
    Utkání začali domácí velice svižně, v podstatě prvních dvacet minut soupeře nepustili k míči, ale ani si nevypracovali brankovou příležitost proti desíti zaparkovaným hráčům hostí na velkém vápně. Poté náhle jako když lousknete kouzelnou hůlkou a na hřišti se začali dít věci. Domácím se totálně rozpadla hra. Prohrávali většinu osobních soubojů, vyráběli obrovské zmatky v obraně a nepřesností v kombinaci v podstatě neohrozili již branku hostí. Domácí vysvobodila poločasová přestávka a byli rádi, že neobdrželi branku.
    Druhý poločas začali domácí dobře. Po několika soubojích ve středu hřiště se míč dostal k rozeběhlému Čermákovi a ten svoji šanci proměnil 1:0. Branka domácí trochu uklidnila, ale přesto stále museli být ve střehu, poněvadž i hosté si připravili nadějné situace. Nakonec domácí rozhodli v rozmezí 68-75. minuty kdy se postupně trefili Selvek, Horáček a Hartig. Také hosté se branky dočkali, když potrestali chybu v domácí rozehrávce.
    Nakonec domácí získali tři body, když musí poděkovat hráčům starších žáků Brendlovi, Garnatovi a Hujerovi, kteří zaskočili za nemocné nebo omluvené hráče a byli v zápase platnými členy týmu.

Nová/Stará Paka – Třebechovice   4:1 (0:0)

Branka: 48. Čermák, 68. Selvek, 72. Horáček, 74. Hartig