• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším kole krajské soutěže mužstvo staršího dorostu cestovalo do dalekých Černíkovic. V prvním poločase jsme hned z první vážnější situace obdrželi branku. Mužstvo se snažilo se stavem něco udělat, ale spousta nepřesností, řešených situací a nedůslednosti v obranné činnosti nabízeli domácí brankové příležitosti. Náš tým si vypracoval dvě velké šance, ve kterých selhal Valenta. V první zcela sám před brankařem trefil jeho nohu ao pár minut později mohl míč uklidnit do prázdné branky, ovšem jeho nerozhodnost a důraz v brankovišti dovolil obránci tuto šanci zmařit. Druhý poločas byl ve stejném duchu. Mužstvo se snažilo, ale po hrubých chybách dvakrát inkasovalo. Ve druhém poločase si tým v podstatě žádnou vážnější šanci nevypracoval.

Černíkovice/Solnice - Nová/Stará Paka 3:0 (1:0)
    ŽK: 0:1
    ČK: 0:0

sestava: Švorc - Medlík, Mandík, Frýba, Kříž, Čermák, Kracík, Horáček, Selvek, Doubek, Valenta, Prejs, Kraus, Krejčí, Opravil

Starší žáci
    V dalším kole krajského přeboru starších žáků zajíždělo mužstvo do Mladých Buků. O svém vítězství rozhodl již v prvním poločase, kdy se dvakrát střelecky prosadil. A své vedení nakonec udržel i přesto, že již 26. minutě byli oslabeni o branku, která zahrála rukou mimoře území.

Mladé Buky - N/S Paka 1:3 (0:2)
    B: 8. Pospíšil, 18. Pipek, 60. Dočekal
    ČK: Skákalík

Mladší žáci – Turnaj v Jičíně
    N/S Paka – Hořice 1:3(1:1) B: Antoš Vítek
    N/S Paka – Jičín 11:0 (6:0) B: Antoš Vítek 4x, Korda 2x, Vít Jan 2x , Štampoch, Jezdínský