• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším kole krajské soutěže dorostu přicestoval do Nové Paky celek Červeného Kostelce. Aktuálně druhý celek tabulky. Domácím se povedl první poločas utkání, byli aktivnější a po střelách Čermáka a Frýby vedli již 2:0. Bohužel dvě minuty před pauzou dovolili hostům snížit. Druhý poločas už z domácí strany tak kvalitní nebyl. Navíc po velkém nedorozumění ve velkém vápně soupeř srovnal. Poté se hosté dostali do vedení z hezky kopnuté standartní situace a i přes velkou snahu domácích již své vedení udrželi.

Nová/Stará Paka – Červený Kostelec 2:3 (2:1)
    Branky: Čermák, Frýba
    ŽK: 0:0
    ČK: 0:0
    sestava: Švorc - Medlík, Frýba, Kříž, Čermák, Kracík, Horáček, Selvek, Doubek, Buchar, Valenta, Gernat, Prejs

další výsledky a tabulka soutěže: zde

Starší žáci
    V dalším kole krajského přeboru starších žáků zajíždělo mužstvo do Předměřic. Hosté šli do dvoubrankového vedení, ovšem nekoncentrovaností na konci poločasu o slibný náskok přišli. Ve druhém poločase hosté dalšími slepenými góly odskočili znovu na dvoubrankové vedení, o které tentokrát již nepřišli a navíc přidali ještě jednu branku.

N/S Paka - Vrchlabí 1:5(1:2)