• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším kole krajské soutěže dorostu získal body na hřišti soupeře. V prvním poločase byl hostující celek lepším týmem, vypracoval si několik šancí, dvakrát trefil břevno a jednou tyčku domácí branky. Jedinou branku prvního dějství vstřelil Horáček, který chytrým lobem překonal střelou z poza vápna překonat vystoupeného brankaře. Nutno podotknou, že i domácí měli několik velice nadějných situací, které jsme jim víceméně nabídli sami, svojí laxní rozehrávkou nebo nedůsledností v obranné činnosti. Po rozmluvě v poločase jsme si řekli, jak bychom chtěli v zápase pokračovat, to poté na hřišti tak nevypadalo. Domácí se zlepšili a chvílemi hodně hostující obranně zatápěli. Hosté měli několik velmi dobrých šancí, ale finální přihrávka nebo zakončení nevycházelo. Nakonec jsme se v poslední minutě dočkali druhé branky, kterou vstřelil Čermák.

Třebechovice  - Nová/Stará Paka 0:2 (0:1)
    Branky: 19. Horáček, 91. Čermák
    ŽK: 2:0
    ČK: 0:0

sestava: Švorc -  Mandík, Medlík, Frýba, Kříž, Hartig, Čermák, Kracík, Horáček Selvek, Doubek, Buchar

Starší žáci
    V dalším kole krajského přeboru starších žáků zajíždělo mužstvo do Předměřic. Hosté šli do dvoubrankového vedení, ovšem nekoncentrovaností na konci poločasu o slibný náskok přišli. Ve druhém poločase hosté dalšími slepenými góly odskočili znovu na dvoubrankové vedení, o které tentokrát již nepřišli a navíc přidali ještě jednu branku.

Mladší přípravka – turnaj v Sobotce
    N/S Paka „B“  - Sobotka 13:2 (4:2) B: Flumert 4x, Sklenář Jan 3x, Voňka 3x, Sedláček 2x, Čokina
    N/S Paka „A“ – Libuň 2:4 (2:1) B: Pieschel, Jenšík
    N/S Paka „A“ – Sobotka 7:3 (2:2) B: Luňák Jan 3x, Sekot 2x, Jenšík, Pieschel
    N/S Paka „B“ – Libuň 10:7 (7:2) B: Voňka 4x, Flumert 2x, Čokina, Geršl, Sedláček