• Dělba bodů

V devátém kole 1. B třídy dorazil na stadion v Nové Pace celek Úpice.

Do utkání domácí vstoupili aktivně, dostali se do několika nadějných situací, ale finální řešení bylo špatné. Hosté postupem času hru částečně vyrovnali, a i oni měli náznaky šancí. Ani jedno mužstvo se do poločasu branky nedočkalo.
    Druhý poločas byl celkově vyrovnaný. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat a podle toho se zápas vyvíjel. Domácí se snažili soupeře přitlačit, ovšem z této snahy vyráběli chyby. Do dvou obrovských šancí se dostali hosté. První zázračně vychytal Kuba Vočka a při druhé měli domácí velké štěstí, neboť hosté trefili tyč. Třetí svoji šanci hosté již využili, na pohotovou střelu z 20. metrů domácí brankař nedosáhl 0:1. Vzhledem k vývoji utkání už vypadalo, že je utkání rozhodnuto. Domácí se vyhecovali k poslednímu náporu a nakonec se dočkali, když se v poslední minutě utkání z hranice velkého vápna prosadil kapitán mužstva Ondra Janouch.

1.FK Nová Paka – Úpice 1:1 (0:0)
    branka:  90. Janouch