• Výsledky mládeže

Starší dorost
    V dalším kole krajské soutěže staršího dorostu přijelo na novopacký stadion spojené mužstvo Českého Meziříčí a Nového Města. Do utkání vletěli hosté s velkou aktivitou, ale nám se povedla hned ve třetí minutě první akce. Po křídle se uvolnil Hartig a jeho brankařem vyraženou střelu do branky doklepl dobíhající Valenta 1:0. Poté celý první poločas byl spíš závodem na krátké vzdálenosti. Z obou stran spousta ztrát a v podstatě žádná ložená šance.
    Druhý poločas byl ze začátku v naší režii. Tlakem na obranu hostí jsme 53. minutě dostali výhodu pokutového kopu, který jsme proměnili 2:0. O pár minut později jsme po další dobré akci vstřelili třetí branku, když střelu Mandíka z brankové čáry ve snaze odkopnout obránce nastřelil dobíhajícího Krejčího 3:0. Poté jsme 4x v samostatných nábězích ztroskotali na hostujícím brankaři a přišel trest. V 80. minutě se z 25 metrů trefil hráč hostí do šibenice 3:1. O tři minuty později se hosté prosadili po rohovém kopu 3:2. Do konce zápasu chybělo sedm minut a bylo z jasného utkání pořádné drama. Nakonec i s trochou štěstí jsme vedení udrželi. Pochvalu zaslouží obě mužstva. Myslím, že utkání mělo dobrou kvalitu z obou stran.

Nová/Stará Paka  - České Meziříčí 3:2 (1:0)

Branky: Valenta, Kraus, Krejčí
    ŽK: 0:0
    sestava: Švorc – Kraus, Medlík, Krejčí, Opravil, Frýba, Kříž, Hartig, Prejs, Valenta, Čermák, Kracík, Mandík

Starší žáci
    Sice další vysoká prohra, ale podle slov trenéra, ze strany hráčů herně velmi povedené utkání, až na chyby v bránění, které rozhodli o vysoké porážce.

Mladší přípravka – turnaj ve Staré Pace
    N/S Paka „A“  - Železnice/Valdice 11:1 (5:0) B: Pieschel 5x, Jenšík 3x, Sekot 2x, Sucharda
    N/S Paka „B“ – Robousy 9:3 (5:1) B: Voňka 3x, Čokina 2x, Flumert 2x, Sedláček 2x
    N/S Paka „A“   - Robousy 6:3 (4:1) B: Pieschel 3x, Jenšík 2x, Sucharda
    N/S Paka „B“ - Železnice/Valdice 18:0(10:0) B: Flumert 6x, Čokina 4x, Sedláček 4x, Geršl 3x, Luňák

9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka
    11. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Červený Kostelec
    11. 5. 17:00 MužiA: Úpice - Nová Paka
    18. 5. 14:30 U15: N/S Paka - Vysoká n/L