1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Vítězné derby

  V další kole 1. B třídy přišlo očekávané derby mezi domácí Starou Pakou a hostující Novou Pakou.  Domácí mají velké personální problémy zaviněné zraněními, to hostům se částečně vylidnila marodka a na výkonu to bylo znát.
  Hosté byli od samotného začátku lepším týmem a vytvářeli si šance, ovšem první branku vstřelili až ze své páté šance. Ještě před první brankou však hosté přežili dvě velké šance domácích, naštěstí pro ně domácí hráče ve finální chvíli neposlechl míč a zakončení branku nepřineslo. To střelu uzdraveného Macháta tečoval mimo dosah brankaře domácí stoper 0:1. O sedm minut později se ve vápně domácích nejlépe zorientoval Kuchta a zvýšil na 0:2. Hned o dvě minuty později se střelecky již bez cizí pomoci prosadil Machát 0:3.
  Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako poločas první. Hosté měli více ze hry a nakonec to střelecky potvrdili. V 70. minutě na 0:4 zvyšoval Sklenář, o deset minut později skončila po teči domácího hráče střela za zády brankaře 0:5. A v 85. minutě uzavřel stav utkání Brádle, který se objevil zcela sám mezi domácími stopery a se šancí náležitě naložil 0:6.

  Stará Paka - 1.FK Nová Paka 0:6 (0:3)
  Branky: Machát 2x, Sklenář, Brádle, vlastní 2x
  ŽK: 3:2
  ČK: 0:0
  Rozhodčí: Kriegler, Kiec, Otava
  Diváků: 205

  Sestava Nové Paky: Vočka – Ulrich (65. Nydrle), Vilám, Janouch, Bláha – Kříž Michal, Machát, Číla, Jisl (70. Brádle), Brutovský – Kuchta (32. Sklenář)

  Komentář k zápasu:

  Jaroslav Bil (domácí): Při obrovské marodce a nyní novému exemplárnímu potrestání jsme a budeme snadnou kořistí. S pěti 16-ti letými dorostenci nelze moc uhrát, ale tím nesnižuji jejich výkon. Ale díky všem, že odehráli, co mohli. Soupeři gratuluji.

  Marcel Bažik (hosté): Derby by asi nemělo končit debaklem, no dnes se nám povedlo skoro všechno. Do puntíku jsme splnili, co jsme si řekli už pátek před tréninkem. Dnes jsem po dlouhé době viděl svůj tým zahrát podle představ a proto poděkování hlavně hráčům za předvedený výkon.

  ostatní výsledky a tabulka zde 


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace