• Vítězné derby

V další kole 1. B třídy přišlo očekávané derby mezi domácí Starou Pakou a hostující Novou Pakou.  Domácí mají velké personální problémy zaviněné zraněními, to hostům se částečně vylidnila marodka a na výkonu to bylo znát.
    Hosté byli od samotného začátku lepším týmem a vytvářeli si šance, ovšem první branku vstřelili až ze své páté šance. Ještě před první brankou však hosté přežili dvě velké šance domácích, naštěstí pro ně domácí hráče ve finální chvíli neposlechl míč a zakončení branku nepřineslo. To střelu uzdraveného Macháta tečoval mimo dosah brankaře domácí stoper 0:1. O sedm minut později se ve vápně domácích nejlépe zorientoval Kuchta a zvýšil na 0:2. Hned o dvě minuty později se střelecky již bez cizí pomoci prosadil Machát 0:3.
    Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako poločas první. Hosté měli více ze hry a nakonec to střelecky potvrdili. V 70. minutě na 0:4 zvyšoval Sklenář, o deset minut později skončila po teči domácího hráče střela za zády brankaře 0:5. A v 85. minutě uzavřel stav utkání Brádle, který se objevil zcela sám mezi domácími stopery a se šancí náležitě naložil 0:6.

Stará Paka - 1.FK Nová Paka 0:6 (0:3)
    Branky: Machát 2x, Sklenář, Brádle, vlastní 2x