• Výsledky mládeže

Starší dorost
    Na Hrubou pouť se starší dorost představil na domácím hřišti, když přivítal celek Černilova, který své první utkání nového soutěžního ročníku taktéž vyhrál.
    Domácím se vstup do utkání nepovedl a hned v první minutě obdržel branku. Hosté se prosadili po rohovém kopu, když byli důraznější v pokutovém území 0:1. Domácí celek postupně nabíral na obrátkách, nejprve hru vyrovnal a od poloviny prvního poločasu již byl lepší než hostující tým. Ovšem v zakončení se stále trápil a své šance zahazoval.
    Do druhého poločasu domácí celek ještě zvýšil tlak na hostující obranu a v 52. minutě se dočkali. Střelecky se prosadil Selvek 1:1. Po obdržené brance se hosté trochu zlepšili v kombinaci a vyrovnali hru. V této fázi utkání měla obě mužstva šanci strhnout skóre na svojí stranu. Nakonec se druhou branku v 79. minutě podařilo vstřelit domácím, když se krásně z trestného kop trefil Horáček 2:1. Domácí chtěli ještě nějakou branku přidat, hosty přehrávali a vytvářeli si šance. V 83. minutě se hezky v pokutovém území uvolnil Selvek a vstřelil svoji druhou branku 3:1. Konečnou podobu výsledku dal svoji třetí brankou Selvek, když v poslední minutě proměnil pokutový kop 4:1.

Nová/Stará Paka - Černilov  4:1 (0:1)

branky: Selvek 3x, Horáček
    ŽK :2:0
    sestava: Švorc – Doubek, Opravil, Buchar, Horáček, Kříž, Krejčí, Hartig, Mandík, Selvek, Prejs, Valenta, Medlík, Čermák

starší žáci
    Nový soutěžní ročník již začal i mužstvu starších žáků a ke svému prvnímu utkání zajížděl do Jaroměře.
    V prvním poločase byli hosté lepším mužstvem a zaslouženě po 45. minutách vedli těsně 2:1.
    Druhý poločas už však byl zcela v režii domácích, když hosté prvních 15. minut druhé půle byli zcela mimo hru a obdrželi tři branky. Tento úsek rozhodl o výsledku utkání, které nakonec domácí dotáhli do vítězného konce.

Jaroměř  - N/S Paka  5:3 (1:2)

Branky: Mendřický 2x, Olša

9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    11. 5. 11:00 U15: Jičín - N/S Paka
    11. 5. 12:30 U17: N/S Paka - Červený Kostelec
    11. 5. 17:00 MužiA: Úpice - Nová Paka
    18. 5. 14:30 U15: N/S Paka - Vysoká n/L