1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Remíza na úvod

  V prvním podzimním kole 1. B třídy zajížděl celek mužů Nové Paky na hřiště mužstva z Nepolis. Soupeř, se kterým jsme v minulé sezóně dvakrát remizovali, a v penaltovém rozstřelu oba zápasy vyhráli. Ovšem v této sezóně již penaltový rozstřel po nerozhodném výsledku nenásledují a mužstva si připíší po bodu.Utkání, které se hrálo za velmi nepříznivého počasí začalo zhurta. V prvních 15. minutách se vlivem nepřesností na obou stranách hrál hodně běhavý zápas. Dvě obrovské šance měli domácí, ale ani hosté se nenechali zahanbit, ale v zakončení dopadli jako domácí, bez vstřelené branky. Skóre se měnilo ve 24. minutě, kdy po prohraném souboji ve středu hřiště založili rychlý protiútok a tentokrát se v koncovce nemýlili 1:0. Hostující celek se snažil, vypracoval si další dvě velké příležitosti, opět zklamali v koncovce. I domácí měli další dvě vyložené šance, ale v koncovce nebyli také úspěšní.
  Druhý poločas začal dobře pro hosty. Nejprve se jim v 50. minutě podařilo srovnat brankou Michala Kříže. Trefil se z přímého kopu z rohu velkého vápna, kdy domácímu brankaři zmizel míč z dohledu díky cloně Janoucha a domácího hráče. O šest minut později hosté dobře vykombinovali domácí obranu a vedoucí branku hostí vstřelil Brutovský 1:2. Domácí po obdržené brance ještě víc přidali, rychle přistupovali k hostujícím hráčům a ti najednou nevěděli co dělat. Zbavovali se míčů, které jednoduše zachytávala domácí obrana a zakládala nové protiútoky. Tím si hostující obrana neodpočinula, domácí svoji převahu v 66. minutě zúročili ve vyrovnávací branku. Domácí pokračovali v tlaku a nebezpečných situací před hostujícím brankařem přibývalo. Nakonec si hosté odvážejí bod , hlavně díky několika výborným zákrokům brankaře Vočky, nebo nemohoucnosti domácí hráčů

  Nepolisy - 1.FK Nová Paka 2:2 (1:0)

  branka: 50. Kříž Michal, Brutovský
  ŽK: 1:5
  ČK: 0:0
  Rozhodčí: Smola, Lukes, Prinz

  Sestava Nové Paky: Vočka – Krejčí, Ulrich, Janouch (67. Kříž Martin), Bláha – Nydrle (72. Frýba), Kříž Michal, Brádle, Brutovský – Sklenář, Rosputniak (30. Kuchta)

  Komentář k zápasu:
  Marcel Bažik (hosté): V nepříznivém počasí se zápas musel líbit. Myslím, že remíza je spravedlivá. Poděkování jak hráčům, tak i divákům kteří dorazili i v nepříznivém počasí v hojném počtu.

  tabulka a další výsledky zde


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace