• Vítězný zápas dorostu

K druhému mistrovskému utkání zajížděl náš dorost do Dohalic. Hrálo se na velice těžkém rozbahněném terénu, což znemožňovalo přízemní hru, kterou máme zažitou. Museli jsme proto změnit naši taktiku a hrát jednoduše, bez zbytečného držení míče. Nastolenou taktiku jsme do puntíku splnili a domácí celek jsme za celý zápas pustili pouze do jediné šance, kterou ale zneškodnil náš brankář Michal Šnajdr. Ten opět nahradil nemocného Linharta.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a už v první minutě se mohlo měnit skóre, ale naše šance skončila jen těsně vedle branky. První trefa přišla v 8. minutě, když na přesný pas za obranu si naběhl Lukáš Krupka a nedal gólmanovi šanci. Naši hráči byli jasně lepší, ale opět nás zrazovala koncovka. Kdyby byl po 20. minutách stav 0:4, nikdo se nemohl divit. Pojistka přišla těsně před přestávkou, když závar po rohovém kopu využil Jakub Bejr a zvýšil na 0:2. Druhý poločas začal pro nás dobře, když zkrat domácího brankaře posoudil rozhodčí jako penaltový a Jan Ulrich proměnil 0:3. Do konce utkání se stav už nezměnil, ačkoli šancí jsme měli dost. Výhra o tři branky je pro soupeře ještě milosrdná. Náš dorost trápí velká marodka, chyběli nám Linhart, Číla a Rosputniak, ale podařilo se nám je s úspěchem nahradit. Do druhého poločasu do branky nastoupil Jára Mandík (U-15), proto jsme mohli střídat tři hráče.

DOHALICE – NOVÁ/STARÁ PAKA 0:3 (0:2)

Branky: Krupka, Bejr, Ulrich (PK)

Sestava: Šnajdr-Kříž,Bejr,Havlín,Hák-Brádle Patrik,Nydrle,Štefan,Ulrich-Krupka,Pánek
    Střídali: Mandík Jaroslav, Wolf, Mandík Martin

30. 3. 11:30 U17: N/S Paka UMT - Černíkovice
    30. 3. 12:30 U15: Rychnov n/Kn - N/S Paka
    30. 3. 16:30 MužiA: Kosičky - Nová Paka
    6. 4. 13:45 U15: N/S Paka UMT - Červený Kostelec