• Výsledky mládeže

Mladší dorost.

V prvním kole nadstavby o umístění přijel na stadion do Nové Paky soupeř z nedalekého Vrchlabí.
    Začátek utkání se domácím povedl a brankou Selveka šli do vedení. Ovšem soupeř se ukázal jako velice zdatný.
    Druhý poločas se domácím mladíkům vůbec nepovel. Nejprve po chybě rozhodčího hosté srovnali z pokutového kopu a za dvě minuty šli již do vedení. S postupem času se totálně rozpadla nějaká koncepce hry, sice se mužstvo snažilo, ale jednoduché ztráty v rozehrávce nahrávali soupeři a ten jich dvakrát využil.

Nová Paka – Vrchlabí 1:4(1:0) B: Selvek

Starší žáci
    Také starší žáci hrají ve finálové skupině o umístění. Tuto sobotu se na stadionu v Nové Pace představil celek Broumova. Ani žákům utkání výsledkově nevyšlo a odešli poraženi.

N/S Paka – Broumov 1:3(0:1) B:Křížek Vojtěch

mladší žáci
    Mladší žáci si tentokráte připsali dvě vítězství a jednu prohru.

Nová/Stará Paka - Libáň 5:2(3:1) B: Sankovič 2x, Holecec 2x, Ulvr Tom
    Nová/Stará Paka - Jičín "B" 8:1(4:0) B: Sankovič 3x, Antoš Matěj 3x, Drahoš, Ulvr Tom

Mladší přípravka
    N/S Paka A - N/S Paka B 7:7 (5:2) B:
      Voňka 2x, Sklenář Jiří, Sedláček 2x, Kracík Vojtěch, Folta – Lipenský 3x, Křížek Lukáš 2x, Rejňák 2x
    N/S Paka B – Železnice/Valdice 8:4 (7:0) B: Vajgl 3x, Křížek Lukáš 3x, Jenšík, Rejňák
    N/S Paka A - Železnice/Valdice 5:6 (1:4) B: Sklenář Jiří 3x, Svída 2x

28. 04. Odjezd starších žáků k zápasu do Třebechovic je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd st. dorostu k zápasu v Černilově je v 11:30 od stadionu.

27. 04. Odjezd mužů k zápasu do Sobotky je v 15:30 od stadionu.

4. 5. 14:15 U15: N/S Paka - Vrchlabí
    4. 5. 17:00 MužiA: Nová Paka - Stará Paka
    5. 5. 13:30 U17: Třebechovice - N/S Paka
    9. 5. 18:00 U17: N/S Paka - České Meziříčí