• Příprava mužů

Jako soupeř se představil tým hrající Trutnovský okresní přebor TJ Jiskra Kocbeře. Hosté disponovali oproti domácím větším počtem zkušených hráčů, což se projevovalo od začátku utkání.
    V prvních dvaceti minutách byli hosté lepším týmem, dobře kombinovali a dobrým pohybem dělali domácí obraně velké problémy. Domácím se hra v této fázi zápasu moc nedařila. Z velkého množství nepřesností nabízeli hostům dostat se do tlaku. Naštěstí žádnou z šancí hosté nevyužili, buď dobrou prací obrany nebo dobrým zákrokem brankaře Davida Bouchnera, který nastoupil na toto utkání do domácí branky. Za celý první poločas si domácí vypracovali jen tři větší příležitosti, ale bohužel selhali v koncovce a tak poločas skončil bez branek.

Vstup do druhého poločasu se povedl hostujícímu týmu. Na kolmici za domácí obranu si seběhl útočník hostí, který postupoval sám na Bouchnera, jehož střet byl posouzen jako faul a hosté měli možnost zahrávat pokutový kop. Ten proměnili a šli do vedení 1:0. Až tato branka probudila domácí hráče. Přidali na pohybu, zrychlili hru a nejednou i obrana hostí měla plno práce. Bohužel domácí skoro vůbec nevyužívali střelbu ze střední vzdálenosti, a tak v přehuštěném vápně bylo těžké se prosadit. A tak nás hosté potrestali druhou brankou, která padla v 89. minutě ze standardní situace 0:2.