• Postup do finále nevyšel

Družstvo mladšího dorostu si v základní skupině vybojovalo postup do semifinále Zimního poháru. V něm se na umělé trávě ve Vrchlabí střetlo s vedoucím mužstvem krajské soutěže skupiny „A“ Lánovem. Soupeř i v tomto semifinálovém utkání ukázal svoji kvalitu. Utkání jako takové bylo vyrovnané, ovšem produktivita každého z týmů mělo zcela rozdílnou kvalitu. Lánov si v prvním poločase vypracoval šest velkých příležitostí a čtyři z nich proměnil. Nutno podotknout, že při každé z branek soupeře měla svůj podíl i naše obrana, kdy individuální chyby hráčů potrestali. Pátou branku soupeř vstřelil z pokutového kopu. Naši hráči si vypracovali čtyři brankové příležitosti, ovšem neuměli s nimi naložit jakou soupeř. Co platné hra v poli byla vyrovnané, ale fotbal se hraje na branky a tak první poločas jasně vyzněl pro Lánov 5:0. Druhý poločas pokračoval v podobném duchu. I když Lánov již nikam nespěchal a nechal našim hráčům víc prostoru na kombinaci. První naši branku vstřelil Doubek, který se po rohovém kopu a několika odrazech míče od hráčů dostal k zakončení a tentokrát již přesně zakončil. Deset minut před koncem utkání Nová Paka snížila Horáčkem, který střelou z 20. metrů překonal brankaře. Poslední branku vstřelili domácí když v poslední minutě stanovili konečný výsledek.