• Prohra i v druhém přátelském utkání

K dalšímu přátelskému utkání dorazil do \Nové Paky soupeř z nedalekého Košťálova. Soupeř hrající 1. A třídu Libereckého kraje v utkání ukázal proč se pohybuje po podzimní části na třetím místě své soutěže.
    Utkání začalo vyrovnaně. Do první šance se dostali domácí, ale hned v první minutě promarnili svoji šanci. To hosté každou chybu domácí obrany potrestali. Rychlými protiútoky se ve 23. minutě dostali do vedení 3:0. Domácím se podařilo v 35. minutě snížit Machátem, ale šance, které si v této fázi utkání vypracovali k další brance nevedli.
    Druhý poločas opět začal brankou hostí, kteří dalším rychlým útokem vstřelili čtvrtou branku, Domácí se herně hostujícímu týmu herně vyrovnali, ale do vyložených šancí se nedostávali. V šedesáté minutě se přeci jen podařilo domácím snížit Křížem na 2:4, ale o dvě minuty později opět po chybě domácích hosté znovu odskočili na rozdíl tří branek. Poté přišel asi nejpovedenější úsek hra ze strany domácích, kterým se povedlo do sedmdesáté minuty snížit na rozdíl jediné branky po střelách Sklenáře a Wolfa. Ovšem závěr zápasu opět patřil hostujícímu týmu, který po několika nedorozuměních domácí obrany opět odskočil na rozdíl tří branek. Domácí poté již neměli sílu na zlepšení výsledku a nakonec velmi dobrému soupeři podlehli 4:7.

1.FK Nová Paka – FK Košťálov 4:7(1:3)

Branky domácích: Machát, Kříž, Sklenář, Wolf

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí