• Výsledky mládeže

Mladší dorost

V 9. kole krajského přeboru mladšího dorost zavítalo do Nové Paky spojené mužstvo Předměřic a Malšovy Lhoty. Soupeř, i když se pohybuje na konci tabulky se v Nové Pace představil jako kvalitní tým. A také se jako první střelecky prosadil ve 21. minutě. Domácí však během zbývajícího času prvního poločasu stav otočili, když se střelecky prosadili Horáček a Selvek. Domácím vyšel vstup do druhého dějství, když se ve 47. minutě podruhé střelecky prosadil Horáček 3:1. Ovšem hosté za tři minuty snížili po nedůslednosti domácí obrany. I když se domácí snažili o navýšení skóre, tak jim nakonec pomohli sami hosté, když jejich brankař podcenil malou domů od půlící čáry a ta mu podjela pod kopačkou až do branky 4:2. Poté se ještě střelecky prosadili Prejs a Čeřovský. V dalším kole tým zajíždí na hřiště vedoucího Vrchlabí.

Nová Paka – Předměřice/M. Lhota 6:2(2:1)

branky: Horáček 2x, Čeřovský, Selvek, Prejs, vlastní

sestava: Švorc -  Horáček, Medlík, Buchar, Hudec, Prejs, Kříž, Mentus, Krejčí, Frýba, Řezníček, Selvek, Kracík Martin, Opravil, Hartig, Čermák

starší žáci

Toto utkání se mužstvu vůbec nepovedlo a nakonec z toho byla vysoká prohra.

N/S Paka – Vrchlabí 2:9(1:5)

mladší žáci
    Mladší žáci tentokráte sehráli dvě zcela vyrovnaná utkání, bohužel body se jim získat nepodařilo.

Mladé Buky – N/S Paka 3:2 (1:0) B: Jisl, Antoš Vítek
    N/S Paka – Mladé Buky 1:3 (1:1) B: Vít Václav