• Další příprava mužů

V předposledním přípravném utkání přijel na UMT v Nové Pace vedoucí tým okr. přeboru trutnovska Sokol Vítězná.

Od samotného začátku utkání se hrálo důrazně, zejména hráči hostí hráli poměrně tvrdě. Prvních dvacet minut utkání se hrálo mezi šestnáctkami bez větších příležitostí na jedné či druhé straně. Ve 22. minutě se poprvé měnilo skóre. Do rychlého protiútoku se rozeběhl Wojcik a svoji příležitost proměnil 1:0. Lepší hru předváděli domácí, míč měli více pod kontrolou, ale celkem dobře fungující obrana hostí domácí do šancí nepouštěla. Ve 40 minutě ovšem hostující hráči nechali ve vápně zcela osamoceného R. Malého a ten podruhé překonal brankaře Vítězné 2:0.

Ve druhém poločase se hra více vedla hostujícímu týmu. Změnou rozestavení začal přehrávat domácí zálohu a tím se dostával do větších příležitostí. Dva rychlé protiútoky se podařilo hostujícímu týmu proměnit a tak v 70. minutě bylo srovnáno na 2:2. Posledních dvacet minut utkání se domácí snažili zápas rozhodnout ve svůj prospěch, ale nebezpeční z brejkových situací byli hosté. Do konce utkání již branka nepadla a tak utkání skončilo asi spravedlivou remizou.

1.FK Nová Paka – Sokol Vítězná  2:2  (2:0)

B: Wojcik, Malý R.

Sestava: Chabada – Lenfeld, Knapp, Skořepa, Ulrich – Malý R., Krejčí, Brádle, Bláha – Wojcik, Honců
    Střídli: Bouchner, Sochor, Dlabola