• Výsledky mládeže

Mladší dorost

Spojený tým mladšího dorostu tentokráte na domácím hřišti v Nové Pace přivítal spojený celek Dobrušky a Opočna. V prvním jarním měření sil celek Nové Paky/Jičína body ztratil, když většinu utkání měl herní převahu, ale zbytečné chyby v obranné fázi je stál body a těsně 3:2 odešel poražen.
    Také v tomto utkání byl domácí celek aktivní a hráči si vytvářeli brankové příležitosti, ovšem střelci se předháněli kdo z nich zahodí větší šanci. Tak přišel trest, hosté z jedné z mála šancí se prosadili a navíc neproměnili nabídnutou šanci v podobě penalty. Tu domácí brankař chytil a udržel domácím naději.
    Druhý poločas probíhal podle stejného scénáře, aktivní domácí a zahazování šancí. Nakonec ke skórování pomohli hosté, když domácím nabídli taktéž pokutový kop. Ten v 60. minutě Horáček proměnil a bylo srovnáno. Za další tři minuty se stejný hráč domácích prosadil podruhé, tentokrát ze hry 2:1. A povedených osm minut střelecky pečetil Prejs, který již zvyšoval na 3:1. Hostům se již podařilo pouze snížit na 2:3 z jejich pohledu a tak tři body tentokrát zůstali doma.

Nová Paka/Jičín – Dobruška/Opčno 3:2(0:1)
    branka: Horáček, Selvek, Řezníček

sestava: Švorc - Buchar, Frýba, Horáček, Doubek, Krejčí, Mentus, Čeřovský, Čermák, Opravil, Selvek, Medlík, Hartig, Řezníček, Prejs

mladší žáci turnaj ve Staré Pace

N/S Paka – Č. Kostelec/Rtyně 1:0 (1:0) B: Pipek
    N/S Paka – Vysoká n/L 3:4(2:3) B: Vít V., Dočekal, Pospíšil
    N/S Paka – Jaroměř 1:1(1:1) B: Maňák

starší přípravka turnaj v Horním Starém Městě

Hráči starší přípravky o tomto víkendu konečně zabrali a na hřišti Horního Starého Města porazili nejprve domácí Trutnov, a poté po velmi dobrém a bojovném výkonu i favorizovaný tým RMSK Cidlina.

Trutnov - N/S Paka 5:10(2:1) B: Štampoch L. 2x, Morávek M., Antoš V. 2x, Vít J. 3x, Korda V. 2x
    RMSK - N/S. Paka 10:13 (5:6) B: Morávek M. 2x, Štampoch L. 2x, Sankovič J. 4x, Dolina Š., Korda V., Antoš V 3x

mladší přípravka turnaj ve Staré Pace

Hořice – N/S Paka 2:4 (2:2) B: Ticháček J., Ulvr T., Řeháková A. 2x.
    N/S Paka - Kopidlno 8:3 (3:1) B: Řeháková A. 4x, Ulvr T. 2x, Kracík V., Ticháček J.

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí