• Béčko opět nezískalo body

TJ SKP Valdice 1. FK Nová Paka „B“ 3:1 (1:0). Branky: Kalenda, Kubíček, Vávra – Hoška.

Rozhodčí: Obermajer – Hron, Kučera. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

Začátek utkání byl vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila několik slibných příležitostí a na domácí straně dokonce zvonila tyč. Domácí byli sice jen trochu aktivnější a do vedení se dostali zásluhou nestárnoucího Kalendy. V druhé půli přidali domácí další dvě branky a trochu zvolnili tempo. Hostům se podařilo snížit, když využili hrubé chyby v rozehrávce domácích

TJ Lázně Bělohrad „B“ TJ Sokol Jičíněves 7:0 (4:0). Branky: Rychecký 4, Horáček 2, Pour.
    Rozhodčí: Kriegler – Ulvr, Šolc. ŽK: 0:2. Diváci: 90.
    Jasnou herní převahu dokázali domácí vyjádřit sedmi vstřelenými góly. Velké množství příležitostí ještě nedokázali využít, a tak se dvouciferného výsledku diváci na Pecce nedočkali. I tak byli velmi spokojeni, že se po delší době hrálo pod hradem...

SK Robousy TJ Sokol Dětenice 6:0 (3:0). Branky: Vích 3, Wedlich 2, Hanuš. Rozhodčí: Haken – Vedral, Holec. Hráno bez karet. Diváci: 47.
    Celkový výsledek hovoří za vše. Domácí měli výraznou převahu, ale k snadnější cestě za vítězstvím jim určitě napomohlo zranění hostujícího Kudrličky. Od 23. minuty hosté nebyli již tolik nebezpeční a tak směrem dopředu byli domácí lepší a zaslouženě berou tři body.

TJ Sokol Nemyčeves „A“ TJ Sokol Libáň 3:0 (2:0). Branky: Shehata 2, Haken. Rozhodčí: Kučera
    – Vedral, Ulvr. ŽK: 4:2. Diváci: 55.
    První poločas proběhl v režii domácího mužstva. Výsledkem bylo vstřelení dvou gólů. Ve druhém, již vyrovnaném poločase, si domácí vítězství pohlídali a přidali třetí gól do sítě soupeře.

TJ Sokol Lužany Sokol Milíčeves 5:2 (1:1). Branky: Tománek, Pozler, Šaroun, P. Topič, Fejfar – Svoboda, Roman J. st. Rozhodčí: Šolc – Erlebach, Špáta. ŽK: 1:1. Diváci: 134.
    První poločas skončil remízou, ale domácí měli více šancí ke skórování. Ve druhém poločase hned ve 3. minutě si dali domácí vlastní gól. Po deseti minutách domácí vyrovnali a ve 20. minutě vedli z penalty 3-2. Během šesti minut domácí přidali ještě dvě branky a zápas byl rozhodnutý.

20. 4. 10:00 MužiA: Nová Paka - Chlumev n/C "C"
    20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí
    21. 4. 13:00 U15: N/S Paka - Dobruška
    27. 4. 13:30 U17: Černilov - N/S Paka
    27. 4. 17:00 MužiA: Sobotka - Nová Paka