• Výsledky mládeže

Mladší dorost

V dalším kole zajíždělo mužstvo mladšího dorostu na hřiště do Malšovy Lhoty , kde má své domácí hřiště záložní tým Slavie HK. Začátek utkání nám vyšel na výbornou, již v 18. minutě jsme šli do vedení, když se z rohového kopu prosadil Čermák 0:1. Po obdržené brance domácí přidali, a po desíti minutách se jim se štěstím podařilo vyrovnat. Střela z 25. metrů před hostujícím brankařem na nerovném terénu změnila směr a ten již nestačil reagovat 1:1. Poté se hrálo vyrovnaně, obě mužstva si vytvořila nějaké šance, ale pouze domácím se podařilo ve 41. minutě jednu proměnit 2:1. Takto skončil i první poločas.
    Vstup do druhého dějství se hostujícím hráčům nepovedl a již v 49. minutě inkasoval potřetí. Teprve po této brance se hosté vzpamatovali, domácí zatlačili před jejich pokutové území. A jejich snaha byla odměněna v 54. minutě kdy se střelecky prosadil Horáček 3:2. Domácí do konce utkání již spoléhali pouze na brejky, těch jim ovšem hosté moc nedovolili. Sami ovšem své šance neproměňovali. A i když se domácí v posledních desíti minutách téměř nedostali na polovinu soupeře, tomu jejich převaha kýžené vyrovnání nepřinesla a tak na hřišti prvního týmu tabulky nezískali ani bod.

Malšova Lhota/Slavia HK „B“ - Nová Paka/Jičín   3:2(2:1)
    branka: Čermák, Horáček

sestava: Švorc - Buchar, Frýba, Horáček, Doubek, Mentus, Čeřovský, Čermák, Opravil, Selvek, Medlík, Berný, Hartig, Řezníček, Prejs

mladší přípravka turnaj v Jičíněvsi

Jičíněves N/S Paka 5:9 (2:5). B: Patka 3, Kracík 2, Řeháková, Sklenář, Ticháček, Ulvr

Železnice/Valdice N/S Paka 5:5 (2:1). B: Patka 3, Ticháček, Ulvr