• Vítězství v derby

Ve druhém jarním utkání se první celek mužů představil v nedaleké Staré Pace. V podzimním měření sil si mužstva body rozdělila a bonusový bod navíc si v penaltovém rozstřelu připsal celek Staré Paky. V minulém kole si obě mužstva připsala vítězství a tak se čekalo, co obě mužstva předvedou ve vzájemném měření sil.
    Začátek utkání se povedl Nové Pace, ale po chvilce se hra vyrovnala a obě mužstva si vypracovala několik nadějných situací. V největší z nich se z  domácí strany ocitl Wojcik, ale dobrým zákrokem mu šanci zmařil Strohschneider v brance hostí. To hostům zase nebyla uznána branka, kterou vstřelil Krejčí pro hraní rukou. A tak první poločas skončil bez branek
    Druhý poločas začal opět větší aktivitou hostí, kterou v 61. minutě zužitkoval Krejčí ke vstřelení vedoucí branky, tentokráte regulérní. Po obdržené brance zlepšily hru také domácí ve snaze o srovnání stavu, ale hostující obrana v čele s brankařem jim již skórovat nedovolila a naopak v nastavení pojišťující branku vstřelil z rychlého protiútoku Wolf. Fotbalově derby vzhledem k počasí přivábilo celkem solidní diváckou návštěvu, velké fotbalové kvality se však nedočkali, ale svůj náboj mělo. Škoda trochu nervózního konce utkání.

Stará Paka - 1. FK Nová Paka A 0:2(0:0)

branka: 61. Krejčí, 93. Wolf
    rozhodčí: Ikizgül, Čožík, Kubánek