• Výhra za tři body

První jarní utkání sehrálo první mužstvo mužů proti dvanáctému týmu tabulky po podzimní části soutěže. Na umělé trávě v Nové Pace se představil soupeř z Kobylic, mužstvo, které má vlastní umělou trávu a tak také jsou ze zimní přípravy na ni zvyklí.
    První poločas byl z pohledu domácího mužstva celkem povedený. Již ve 12. minutě je poslal do vedení Rosputniak. Poté se postupně do šancí dostali Jisl, Číla, Machát a ještě jednou Rosputniak, bohužel žádnou ze šancí se nepodařilo zužitkovat. Hosté pořádně poprvé domácího brankaře vystrašili a ž v 35. minutě, když centr od postraní čáry málem zapadl i díky větru do levé šibenice domácí branky.
    Druhý poločas byl již rozkouskovaný. Fotbal nevalné kvality byl plný nepřesností, osobních soubojů a spoustou faulů na obou stranách. V 75. minutě po jednom z faulů, tentokráte však v pokutovém území hostí, rozhodčí odpískal pokutový kop. Toto rozhodnutí se nelíbilo jednomu z hostujících hráčů a ten za kritiku rozhodčího obdržel červenou kartu. S pokutovým kopem si s přehledem poradil Janouch a zvýšil na 2:0. Ani po navýšení náskoku se hra na hřišti moc nezměnila, jenom hosté začali více riskovat a vypracovali pár nebezpečných situací. Jedna se jim podařila v poslední minutě utkání proměnit, snížili na 1:2, naštěstí poté rozhodčí odpískal konec zápasu a domácí si přepsali vydřené tři body.

1. FK Nová Paka A – Kobylice 2:1(1:0)
    branka: 12. Rosputniak, 75. Janouch (PK)
    rozhodčí: Janota, Prinz