1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Mladší dorost

  Jako první mužstvo, které si zahrálo první jarní mistrovské utkání je tým mladšího dorostu. Po podzimní ne zcela povedené části, ve které se umístilo na posledním místě své osmičlenné skupiny si do jarní části ve skupině o umístění přineslo pět bonusových bodů. To první soupeř se ve své skupině umístil na místě pátém místě a přinesl si bonusových bodů 18, což jasně ukazovalo na favorita toho utkání.
  Zápas jako takový však ukázal zcela něco jiného. Domácí hráli s hosty zcela vyrovnané utkání a již v 16. minutě se dostal do vedení brankou Tadeáše Berného. Poté si domácí vypracovali ještě několik nadějných situací, žádnou však nevyužil a hosty prakticky do ničeho nepouštěl. Nakonec se hosté v 36. minutě dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu domácí na zadní tyči zapomněli na zcela volného hráče, který jednoduše přesně zakončil 1:1. Po obdržené brance domácí zcela vypadli z tempa a stěží udrželi poločasovou remízu.
  Druhý poločas začali domácí bojácným výkonem, nebyli schopni přesné přihrávky, prohrávali osobní souboje a byli pod tlakem, naštěstí hosté svůj tlak nevyužili. V 64. minutě se domácí prosadili po standardní situaci. Na rohový kop si naběhl Vojta Buchar a hlavičkou poslal domácí opět do vedení. Od tohoto okamžiku se obraz utkání zcela změnil. Domácí hosty zatlačili, začala se jim více dařit kombinace a čím dál víc byli nebezpeční před soupeřovou brankou. Zápas se však rozhodl a skoro na konci utkání. Nejprve se po samostatném úniku prosadil v 83. minutě podruhé Berný a o tři minuty později se prosadil Adam Čermák, kterého střela zpoza vápna skončila za zády hostujícího brankaře. Utkání již žádnou změnu ve skóre nepřinesl a tak si domácí připsali první tři body v jarní části soutěže.

  Nová Paka/Jičín – Malšova Lhota/Slavia HK „B“ 4:1(1:1)

  branky: Berný 2, Buchar, Čermák

  sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Buchar, Opravil, Samler, Horáček, Berný, Kříž, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Čermák, Čeřovský


  Novinky

  13. 08. Odjezd mužů k zápasu do Kosiček je v 15:15 od stadionu.

  Příští zápasy

  13. 8. 10:00 U15: Nová Paka/ Stará Paka - Jičín
  13. 8. 12:30 U17: Nová Paka - Vrchlabí
  13. 8. 17:00 MužiA: Kosičky - Nová Paka
  20. 8. 10:00 U17: Chlumec n/C - Nová Paka
  20. 8. 17:00 MužiA: Nová Paka - Dolní Kalná


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace