1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Jaro mládeže

  Máme za sebou skoro polovinu ledna roku 2022 a všechna mládežnická mužstva již znají své soupeře pro jarní část sezóny.
  Jediné mužstvo, které hraje „velký fotbal“ je spojený tým mladšího dorostu 1. FK Nová Paka / Jičín. To se v podzimní části neprobojovalo do skupiny o vítěze této kategorie a tak bude na jaře hrát pouze o umístění o 9-16 místo. Soupeři budou tři týmy, se kterými se střetli již na podzim, Lánov, Dvůr Králové, a Červený Kostelec. Do osmičlenné skupiny je doplnila čtyři mužstva, která také nepostoupila do bojů o lepší umístění z druhé krajské skupiny. Těmi mužstvy jsou Slavia HK „B“, Borohrádek, Opočno a Babí. Zimní příprava již mužstvu začala v hale, na přelomu února a března sehrají dvě pohárová utkání s celky Nový Hradec Králové a Nový Bydžov U15 hrající divizi starších žáků. První mistrovské utkání mužstvo sehraje na domácí umělé trávě v Nové Pace již 12. března s celkem Slavie Hradec Králové.

  Mladší žáci již také znají své soupeře. Po výborném podzimu si zahrají o vítěze krajského přeboru, když se ve skupině střetnou s dalšími sedmi celky. Ze stejné podzimní skupiny postoupil celek Jičína II, z dalších tří skupin postoupili tato mužstva: Vysoká n/L, Kostelec n/O, Solnice, Červený Kostelec, Vrchlabí a Jaroměř. Začátek mistrovských utkání je stanoven na 2. dubna a systém je opět turnajový, stejný jako byla podzimní část.

  Podobně jako mladší žáci si na podzim vedlo také mužstvo starší přípravky a díky tomu si taktéž zahraje o přeborníka kraje. Také systém a začátek jarní části soutěže je shodný jako u mladších žáků, ze tří podzimních skupin postoupilo do finálové skupiny šest týmů. N/S Paka, Trutnov, Náchod, Nové Město n/M, FC Hradec Králové, RMSK Cidlina.

  Tak teď již jen doufat, že nám nějaká hygienická opatření dovolí jarní část soutěží sehrát bez jakýchkoli omezení a všem našim mužstvům přát dobré výsledky a na konci co nejlepší umístění


  Novinky

  13. 08. Odjezd mužů k zápasu do Kosiček je v 15:15 od stadionu.

  Příští zápasy

  13. 8. 10:00 U15: Nová Paka/ Stará Paka - Jičín
  13. 8. 12:30 U17: Nová Paka - Vrchlabí
  13. 8. 17:00 MužiA: Kosičky - Nová Paka
  20. 8. 10:00 U17: Chlumec n/C - Nová Paka
  20. 8. 17:00 MužiA: Nová Paka - Dolní Kalná


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace