1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Další domácí ztráta

  V desátém kole 1. B třídy přijel na stadion do Nové Paky soupeř z Kopidlna. Ten se v tabulce bodově pohybuje na úrovni domácího mužstva a tak bylo jasné, že nepůjde o jednoduchý zápas. Navíc když domácí ze své základní jedenáctky postrádali čtyři hráče, které vyřadilo zranění či nemoc. Prakticky chyběli všichni zranění útočníci Kuchta, Rosputniak a Wolf k nim se přidal nemocný Štefan a tak byli do mužstva povoláni hráči rezervy a nutno podotknout že úplně nezklamali.
  Utkání začalo pro domácí nešťastně, když hosté hned z prvního povedenějšího útoku šli do vedení. Domácím chvilku trvalo, než se dostali do tempa, ale postupně začali hosty přehrávat, měli územní převahu a i šance na vstřelení branky si vytvořili, bohužel jako již v předešlých utkáních své šance neproměňovali. Navíc neustále museli být ve střehu, neboť hostující útočníci byli z každého rychlého útoku nebezpeční, naštěstí buď v koncovce nebyli přesní, nebo dobrý zákrok předvedl domácí brankař. Nakonec se podařilo domácím do poločasu vyrovnat. Rychlý útok po ose Kříž, Jisl zakončil střelou do branky Číla, to běžela 44. minuta.
  Druhý poločas měl stejný průběh jako poločas první. Lepší vstup měli opět hosté, když v 53. minutě si centrovaný míč do pokutového území lehkou tečí za domácího brankaře poslal domácí obránce. Hosté opět zatáhli obranu a hlídali si výsledek. To se jim nakonec podařilo i díky tomu, že domácí ani z velkých příležitostí branku nevstřelili. Bohužel zatím se domácím hráčům na domácím hřišti příliš nedaří, poněvadž ze šesti utkání ani v jednom nezískali plný počet bodů.

  1.FK Nová Paka „A“ – Kopidlno "A" 1:2 (1:1)

  branka: 53. Číla
  rozhodčí: Janota, Prinz, Kuric
  ŽK: 0:2
  diváků: 70

  Sestava Nové Paky: Strohschneider – Hanka(80. Šeps), Janouch, Stránský, Bláha – Kříž, Číla, Machát, Krejčí – Nydrle, Jisl (66. Hoška)

  Komentář k zápasu z khfotbal:

  V. Horák (domácí): Co na tuto porážku říct. Nebudeme se vymlouvat, že kvůli nemoci nebo zrnění chyběli čtyři hráči základní sestavy, protože hráči z rezervy odvedli dobrý výkon. Špatné začátky obou poločasů rozhodli o výsledku. V prvním poločase naše snaha ještě na vyrovnání stačila, ve druhé jsme neproměnili ani ty největší příležitosti. Pokud koncovku nezlepšíme těžko se nám budou sbírat body. Soupeři gratuluji k získaným bodům.

  Vladimír Hnát (hosté):

  Poločasy si byly vývojem podobné, v úvodu jsme měli lehce více ze hry, zlepšeným výkonem domácích a našimi ztrátami či fauly se utkání v poli otáčelo a domácí zaslouženě vyrovnali. To si již Nové Pace však nepodařilo ve druhé půli, kdy jsme se štěstím jejich šance přečkali a v závěru výhru doslova ubojovali a ukopali. Je potěšující, že ani vynucená střídání nás nerozhodila a střídající se kvalitním výkonem ihned


  Novinky

  13. 08. Odjezd mužů k zápasu do Kosiček je v 15:15 od stadionu.

  Příští zápasy

  13. 8. 10:00 U15: Nová Paka/ Stará Paka - Jičín
  13. 8. 12:30 U17: Nová Paka - Vrchlabí
  13. 8. 17:00 MužiA: Kosičky - Nová Paka
  20. 8. 10:00 U17: Chlumec n/C - Nová Paka
  20. 8. 17:00 MužiA: Nová Paka - Dolní Kalná


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace