• Výsledky mládeže z 25-26.9.

Mladší dorost

V dalším kole mladší dorost přivítal spojený celek Hořice a Dohalic. Hosté se pohybují v první polovině tabulky a tak kluky opět čekal těžký zápas.
    Utkání jako takové bylo v prvním poločase vyrovnané, ale hosté domácí hráče do šancí nepouštěli a sami svých několik nadějných situací špatně vyřešili ve finální fázi. Ve 30. minutě padla jediná branka utkání. Po několika hlavičkových soubojích na polovině hostů se míč dostal za hostující obranu kde byl nejrychleji Tadeáš Berný a svoji šanci proměnil 1:0. Do konce poločasu se již víceméně nic zásadního nestalo. Druhý poločas začali domácí aktivně, ale po 15. minutách hosté přidali a začali si vytvářet šance. Dvě brankové však neproměnili. První šance skončila na břevně domácí branky a při druhé obrovské šanci hostující útočník z hranice malého vápna překopl domácí branku. Další možnosti hostí domácí obrana zastavila, i když kolikrát se štěstím, to ovšem ke sportu patří. Tentokrát se mužstvu podařilo vedení udržet, připsat si tři body a hlavně si dokázali, že pokud budou hrát organizovaně, někteří na své hranici tak mohou uspět a sbírat body i s kvalitnějšími soupeři.

Nová Paka/Jičín – Hořice/Dohalice 1:0(1:0)

branka: Berný
    sestava: Švorc -  Buchar, Frýba, Čermák,  Medlík, Rojík, Krejčí, Doubek, Mentus, Horáček, Hartig, Řezníček, Kříž, Berný

mladší žáci turnaj ve Staré Pace

N/S Paka - Hostinné 8:0 (4:0) B: Olša 2x, Porubský, Vít J., Maňák, Pospíšil, Hujer, Pipek
    Žacléř/Vrchlabí – N/S Paka 0:8(0:6) B: Knap 2x, Maňák 2x, Pospíšil 2x, Hujer, Brendl

starší přípravka turnaj v Trutnově

N/S Paka – Žacléř/M. Buky 9:11(3:5) B: Antoš V. 3x, Ulvr Š.,Sankovič J. 2x, Korda V., Herbrych M., Jezdínský M.
    N/S Paka – Trutnov 7:16(5:1) B: Štampoch L. 2x, Antoš V., Sankovič J. 2x, Vít J. Morávek M.

Po velmi špatném výkonu dnes starší přípravka prohrála oba své zápasy na hřišti v Trutnově.
    Nejprve prohráli po vlastních chybách s týmem Žacléře/Mladých Buků 9:11. Následně ve druhém zápase po nejhorším výkonu sezóny podlehli domácímu Trutnovu vysoko 7:16.
    Doufejme, že příští týden nám a hlavně sobě udělají kluci fotbalem ve Vrchlabí větší radost.