1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Áčko na body nedosáhl

  Prvním mistrovským utkáním začala nová fotbalová sezóna. Jako první soupeř byl v sobotním dopoledni záložní celek Dvora Králové. Obě mužstva nastoupila v dosti okleštěných sestavách, bohužel více tyto absence dopadli na domácí celek. Začátek utkání již v sedmé minutě přinesl branku ze strany hostujícího mužstva. Trestný kop z dobrých 30. metrů k překvapení všech skončil v domácí síti 0:1. Téměř z rozehrávky se do velké šance protlačil domácí Wolf, ale zakončení se nepovedlo a míč letěl mimo hostující branku. Vyrovnaná hra v prvním poločase však nabídla díky domácím chybám hostujícím hráčům další čtyři vyložené šance, které naštěstí pro domácí tým v brance neskončili.
  Do druhého poločasu vstoupili hosté se snahou hlavně neinkasovat, dobře bránit a podnikat rychlé protiútoky. Domácí celek se snažil, v držení míče ve druhém poločase soupeře jasně předčil, ale do zakončení ho soupeře téměř nepouštěl. Za celý druhý poločas si hosté vypracovali dvě nebezpečné situace, ale žádnou neproměnili. Domácí ze dvou velice nadějných šancí také ani jednou neskórovali a tak si hosté odvážejí tři body za těsné vítězství.

   

  1.FK Nová Paka „A“ – Dvůr Králové „B“ 0:1 (0:1)
  branka: 7. Žaba
  rozhodčí: Hlavsa, Trejbal, Mykytynets,
  ŽK: 3:3
  diváků: 60

  Sestava Nové Paky: Strohschneider – Štefan, Krejčí, Číla, Bláha (87. Ulrich T.) – Krupka (60. Honců), Machát, Kříž, Jisl – Wolf, Kuchta

  Komentář k zápasu:
  V. Horák (domácí): Sice jsme měli větší držení míče, ale to vítězství nepřinese pokud z této převahy téměř nevystřelíte na branku. Hosté si ovšem díky našim chybám vytvořili více brankových příležitostí a z tohoto pohledu si zaslouženě odváží tři body.


  Novinky

  19. 09. Odjezd "B" mužů k zápasu do Dětenic je v neděli ve 14:15 od stadionu.

  19. 09. Odjezd starší přípravky k turnaji ve Dvoře Králové je v neděli v v 8:15 od stadionu

  18. 09. Odjezd mladších žáků k turnaji do Žacléře je v sobotu 7:15

  Příští zápasy

  25. 9. 13:00 U17: Nová Paka/Jičín (hř. JC) - Hořice/Dohalice
  25. 9. 15:30 MužiA: Dolní Kalná - Nová Paka "A"
  26. 9. 09:00 U13: Turnaj ve Staré Pace - N/S Paka
  26. 9. 10:00 U11: Turnaj v Trutnově - N/S Paka
  26. 9. 10:00 MužiB: Nová Paka "B" - Milíčeves


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace