1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Ztráta v Miletíně

  V posledním utkání před nucenou pauzou zajíždělo áčko 1. FK na hřiště do Miletína. Na velmi těžkém terénu a menším hřišti s mužstvem které umí dobře bránit se nechal čekat tuhý boj.
  Začátek utkání se hostujícímu celku povedl, hned v páté minutě první nebezpečnou šanci hosté neproměnili. V této fázi utkání byli hosté lepším týmem a měli více ze hry. To vedlo ke vstřelení první branky, když hezkou přihrávkou našel Kuchta Rosputniaka který svoji šanci proměnil 0:1. Po vstřelené brance hosté pokračovali v dobré hře, jenže přišla chyba. Po špatném rozehrání trestného kopu se dostali domácí do rychlého protiútoku, dlouhý míč propadl za hostující stopery a domácí hráč svojí šancí nepohrdl 1:1. Od tohoto okamžiku se hra vyrovnala. Šance si vytvářela obě mužstva i když vyložené měl spíš hostující tým. Ve třech případech domácí podržel svými zákroky brankař a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu.
  Druhý poločas začal šancí domácích, která ještě brankou neskončila. To 53. minutě se domácí dočkali. Obranný odkop domácí obrany propadl mezi hostujícími obránci, k míči se dostal domácí útočník a sám proti brankaři podruhé uspěl 2:1. Hosté se po obdržené brance snažili o tlak na domácí branku, jenže nepřesnost, složité řešení některých situací a hlavně bojovnost domácích je do žádné vyložené šance již nepustila. Navíc komplikace pro hostující celek přišel v 71. minutě kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen Ondra Janouch. Snaha o vstřelení branky vedla hosty k otevření obrany. Navíc v předposlední minutě navíc obrana hostů udělala další chybu, Lukáš Jisl se dopustil faulu který zabránil vyložené šanci a byl předčasně poslán do sprch. V nastaveném čase si již domácí své vedení nenechali vzít a připsali si tři body za vítězství.

  Miletín „A“ - 1.FK Nová Paka „A“ 2:1 (1:1)
  branky: 14. Rosputniak
  ŽK: 4:6
  ČK: 0:2
  Rozhodčí: Tuček, Šotek, Hlavsa

  Sestava Nové Paky: Frajer – Štefan, Ulrich, Janouch, Jisl – Kříž, Číla, Machát, Krejčí – Kuchta (43. Wolf), Rosputniak

  Komentář k zápasu:

  Kraus vedoucí mužstva (domácí): Je velká škoda že o toto utkání byli ošizeni příznivci fotbalu. Byl to tvrdý boj ve kterém jsme udrželi nervy na uzdě, dali dvě pěkné branky a zaslouženě vyhráli nad kvalitním soupeřem.

  V. Horák (hosté): Měli jsme utkání dobře rozehrané, ale vlastními chybami jsme se o dobrý výsledek připravili. Na těžkém terénu slavili výhru domácí, kteří si ji svojí jednoduchou hrou a bojovností zasloužili.


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace