1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže 26 - 27.9.

  Starší žáci

  V dalším kole spojené mužstvo starších žáků Nové Paky a Jičína přivítalo na domácím hřišti v Nové Pace celek Jaroměře, který se před tímto utkáním v neúplné tabulce pohyboval na druhém místě.
  Utkání jako takové se domácímu mužstvu povedl kdy se v 16. a 18. minutě střelecky prosadil Jindra Horáček. Hostující celek se nevzdal a dvěma brankami ve 22. a 24. minutě po hezkých střelách srovnal stav utkání na 2:2. Domácí po obdržených brankách se opět během dvou minut dvakrát střelecky prosadil, kdy se po přihrávkách Horáčka prosadil nejprve Buchar a poté Čermák. Také hosté měli svém příležitosti, jednou měli domácí dobře postavenou branku a dvakrát se dobrým zákrokem blýskl Kuba Samler v domácí brance. Svoji třetí branku do poločasu vstřelil Jindra Horáček, když potrestal chybnou rozehrávku hostujícího brankaře a zvýšil na 5:2. Ovšem to nebyla poslední branka prvního dějství. V poslední minutě udělali domácí opět chybu v bránění a hosté to potrestali brankou na 5:3.
  Druhý poločas začal velkým náporem hostujícího celku a víceméně po zbytek zápasu měli více ze hry. Několikrát dobře zasáhl domácí brankař, několik dobrých zákroků měla obrana, jednou domácí zachránila tyč a v některých šancích selhali hostující střelci. I přes tuto převahu se skóre měnilo opět na straně domácích. Dlouhý míč obránci hostí minuly, svojí rychlostí se k míči dostal Jindra Horáček a brankaři nedal šanci 6:3. Ze své převahy hosté poté již využili pouze jednu šanci a v 73. minutě uzavřeli stav utkání na konečných 6:3. Obě mužstva se snažila a je třeba je pochválit za předvedenou hru, která sice byla plná chyb ale také plná snahy a bojovnosti.     

  Nová Paka/Jičín – Jaroměř
  6:4(5:3)

  Branky: Horáček 4, Buchar, Čermák
  sestava: Samler – Krejčí, Řezníček, Vaníček A., Kříž, Doubek, Frýba, Čeřovský, Čermák, Rojík, Bark, Vaníček J., Opravil, Horáček, Hartig, Buchar, Polášek


  Novinky

  07. 12. Do souboru ke stažení byl přidám rozpis obsazenosti UMT na zimu 2020-2021

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace