• Výsledky mládeže 26 - 27.9.

Starší žáci

V dalším kole spojené mužstvo starších žáků Nové Paky a Jičína přivítalo na domácím hřišti v Nové Pace celek Jaroměře, který se před tímto utkáním v neúplné tabulce pohyboval na druhém místě.
    Utkání jako takové se domácímu mužstvu povedl kdy se v 16. a 18. minutě střelecky prosadil Jindra Horáček. Hostující celek se nevzdal a dvěma brankami ve 22. a 24. minutě po hezkých střelách srovnal stav utkání na 2:2. Domácí po obdržených brankách se opět během dvou minut dvakrát střelecky prosadil, kdy se po přihrávkách Horáčka prosadil nejprve Buchar a poté Čermák. Také hosté měli svém příležitosti, jednou měli domácí dobře postavenou branku a dvakrát se dobrým zákrokem blýskl Kuba Samler v domácí brance. Svoji třetí branku do poločasu vstřelil Jindra Horáček, když potrestal chybnou rozehrávku hostujícího brankaře a zvýšil na 5:2. Ovšem to nebyla poslední branka prvního dějství. V poslední minutě udělali domácí opět chybu v bránění a hosté to potrestali brankou na 5:3.
    Druhý poločas začal velkým náporem hostujícího celku a víceméně po zbytek zápasu měli více ze hry. Několikrát dobře zasáhl domácí brankař, několik dobrých zákroků měla obrana, jednou domácí zachránila tyč a v některých šancích selhali hostující střelci. I přes tuto převahu se skóre měnilo opět na straně domácích. Dlouhý míč obránci hostí minuly, svojí rychlostí se k míči dostal Jindra Horáček a brankaři nedal šanci 6:3. Ze své převahy hosté poté již využili pouze jednu šanci a v 73. minutě uzavřeli stav utkání na konečných 6:3. Obě mužstva se snažila a je třeba je pochválit za předvedenou hru, která sice byla plná chyb ale také plná snahy a bojovnosti.