1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Remíza

  Remíza
  Ve druhém mistrovském utkání na hřišti soupeře se první celek 1. FK představil na hřišti ve Vrchlabí, proti místní rezervě, která po třech kolech vedla tabulku soutěže
  Domácí nastoupili s taktikou rychlých protiútoků. To na hostující celek z kraje utkání platilo a několikrát dostali obranu do úzkých. Ve třinácté minutě se poprvé měnilo skóre utkání. Právě jeden z rychlých protiútoků domácí úspěšně zakončili a šli do vedení 1:0. Ještě dalších pár minut byli domácí na koni, ale postupně začal hostující celek vyrovnávat hru, kombinačně hrál lépe jak domácí a i brankové příležitosti si začal vytvářet. První tři šance hosté trestuhodně zahodili, ovšem ani domácí svoje brejky nezužitkovali až přišla 34. minuta. V té se u postranní čáry dostal míč k Lukáši Jislovy, ten téměř bez podpory spoluhráčů nabral směr pokutové území a sám proti trojici bránících domácích hráčů na nich vybojoval pokutový kop. Ten proměnil Ondra Janouch a srovnal stav utkání 1:1. Hned z rozehrávky přišla chyba domácích a hosté mohli jít do vedení, ale špatná koncovka to nedolila. Z protiútoku se stejná šance nabídla i domácím hráčům, ovšem již ležící brankař Frajer svým reflexem zabránil téměř jisté brance domácích. Poločas tak skončil vyrovnaným výsledkem.
  Druhý poločas začal stejně jako ten první. Hosté se prezentovali takovým ospalým tempem, čímž dostali domácí hráče opět na koně. Opět nějakých 15. minut se téměř před domácí branku nedostali a sami čelili několika náznakům domácích šancí. Poté se hra opět vyrovnala, hosté začali znovu dobře kombinovat, nutili dělat chyby i domácí obranu a měli několik nebezpečných šancí. V 69. minutě se v jedné ocitl i Lukáš Jisl, který převzal přihrávku na rohu velkého vápna navedl si míč ke středu hřiště a přízemní střelou poslal hostující celek do vedení 2:1. O chvilku později další šanci hosté neproměnili a znovu se se hra vyrovnala. Šance si opět vytvářeli obě mužstva bez brankového efektu. Poslední změna skóre opět přišla z pokutového kopu. Podobně jako v prvním případě si hráč bez podpory došel do pokutového území pro penaltu. S tou si domácí hráč také poradil a stanovil tak konečné skóre po devadesáti minutách. Utkání tak dospělo k penaltovému rozstřelu. V tom se štěstí přiklonilo na stranu domácích a připsali si druhý bonusový bod.

  Vrchlabí „B“ - 1.FK Nová Paka   2:2 (1:1, PK 4:2)
  branky: 34. Janouch (PK), 69. Jisl
  ŽK: 7:4
  Sestava Nové Paky : Frajer – Štefan, Lenfeld, Janouch, Bláha – Kříž(82. Wolf), Číla, Machát, Jisl – Militký Dan(63. Kuchta), Rosputniak(37. Krejčí)

  Komentář k zápasu:

  L. Vojtíšek, FC (domácí): Zápas, který mohl být tříbodový pro obě mužstva, skončil zaslouženou remízou. Hostům se podařilo otočit vývoj utkání, ale Vrchlabí srovnalo krok. Před slušnou návštěvou si domácí hráči připsali bonusový bod za vyhrané pokutové kopy.

  V. Horák (hosté): Domácí nás zaskočili jednoduchou hrou a šli brzo do vedení. Nám se podařilo utkání otočit, domácím se nakonec povedlo stav utkání srovnat. V pokutových kopech se štěstí přiklonilo na stranu domácích. .

   


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace