• Výsledky mládeže 5 -6.9.

Výsledky mládeže

Starší žáci

V dalším mistrovském utkání se starší žáci představili na hřišti v Červeném Kostelci.
    Začátek utkání se nám velice povedlo. V prvních deseti minutách jsme domácí celek k ničemu nepustili a sami vstřelili jednu branku a další tři příležitosti jsme nevyužili. Poté se ovšem stalo něco nevídaného. Během pěti minut jsme obdrželi pět branek a o osudu utkání bylo prakticky rozhodnuto. Našim hráčům se nedá upřít snaha, ovšem v domácím mužstvu se do hry dostali hráči, kteří fyzicky vypadali spíše jak starší dorostenci a na jejich hru naši hráči nestíhali. Prohrávali jsme víceméně veškeré osobní souboje, k tomu se nám nedařili přihrávky. Domácí postupně zvyšovali svůj náskok až na poločasových 8:1. Druhý poločas začal opět lépe pro domácí tým, který vstřelil další dvě branky a tím stanovil konečný výsledek. Náš tým sice vysoko prohrál, ale oproti domácímu mužstvu se do hry snažili zapojovat všichni hráči. Domácím celý zápas vyhráli čtyři velice fyzicky vyspělí hráči, což je ještě v této kategorii obrovská výhoda. Výsledkově se nám nepovedlo druhé utkání, nedá se nic dělat a musíme se připravit na další zápas.

Červený Kostelec - Nová Paka/Jičín
    10:1(8:1)

Branky: Horáček

sestava: Švorc – Madlík, Vaníček A., Opravil, Rojík, Horáček, Bark, Kříž, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Čermák, Čeřovský, Samler, Buchar

Mladší žáci

N/S Paka – Mladé Buky 0:7
    N/S Paka – Jičín I 0:2
    N/S Paka – Javorka/Miletín 3:3 (3:1) B: Knap, Gernat, Štorm

Starší přípravka

N/S Paka – Dvůr Králové 15:17(7:10) B: Pospíšil 3, Štampoch 3 , Antoš Vítek 2, Vít Jan 2, Žalský2, Olša 2, Korda
    N/S Paka – Žacléř/M. Buky 17:9(8:4) B: Pospíšil 5, Štampoch 4, Antoš Vítek 4, Olša 2, Korda, Chmelař

Mladší přípravka

Hořice „B“ – N/S Paka 1:6 (0:3). B: Trytko 2, Dolina 2, Holecec, Sucharda
    N/S Paka – Milíčeves 8:2 (3:1). B: Holecec 2, Sucharda 2, Ulvr 2, Trytko, Dolina
    Hořice „A“ – N/S Paka 4:9 (1:4). B: Dolina 4, Sucharda 2, Ulvr 2, Holecec.

20. 4. 12:30 U17: N/S Paka - České Meziříčí