• Výsledky mládeže 29-30..8.

Výsledky mládeže

Starší žáci

Vložené utkání 13. kola hráli žáci ve středu na hřišti v Předměřicích. Utkání jako takové se nám povedlo zejména v prvním poločase kdy jsme soupeře jasně přehrávali a zcela zaslouženě šli do vedení 5:0. Druhý poločas měl podobný průběh, měli jsme více ze hry, ale hráči se chvílemi chtěli prosadit individuálně což se projevilo na kvalitě týmového výkonu. Přesto jsme vstřelili ještě další tři branky a zcela zaslouženě vysoko vyhráli

Předměřice/Hoříněves - Nová Paka/Jičín
    0:8(0:5)

Branky: Horáček 3, Berný, Polášek, Rojík, Čeřovský, Buchar

sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Rojík, Horáček, Vaníček J., Bark, Berný, Kříž, Krejčí, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Čeřovský, Buchar

Druhé utkání v tomto týdnu se hrálo na domácím hřišti v Nové Pace a přijel zřejmě nejkvalitnější soupeř z této skupiny, spojený celek Vrchlabí a Trutnova „B“.
    Hned z kraje utkání jsme si vytvořili obrovskou šanci, když na hostujícího brankaře běžel sám Tomáš Hartig, bohužel neproměnil. Hosté co se týče držení míče a kombinační hry byli o něco lepším týmem a do poločasu vstřelili vedoucí branku.
    Druhý poločas opět začal naší šancí, avšak Adam Bark křižnou střelou o kousek minul branku hostí.
    Poté jsme si vytvořili ještě dvě větší příležitosti bez brankového efektu. Krok se soupeřem domácí drželi do 60. minuty, poté se ukázala kvalita hostujících hráčů, kteří zaváhání domácí obrany trestali a nakonec vyhráli celkem velkým rozdílem. Pro domácí byl výsledek krutý,ale bohužel posledních dvacet minut rozhodlo.

Nová Paka/Jičín – Vrchlabí/Trutnov „B“

0:5(0:1)

sestava: Švorc – Medlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Rojík, Horáček, Vaníček J., Bark, Kříž, Hartig, Frýba, Vágenknecht, Buchar, Čermák, Čeřovský, Polášek, Doubek

Mladší žáci
    Vrchlabí – N/S Paka 4:1(2:1) branka: Maňák
    N/S Paka – Miletín/Javorka 4:1(2:0) branky: Maňák, Mendřický, Dědek, Kurfürstová

Starší přípravka
    Starší přípravka má ve skupině další 4 soupeře a tak hrají jeden turnaj tři týmy a zbylé dva hrají spolu dvě utkání s přestávkou za sebou.

Žacléř – N/S Paka 15:18(9:8) B: Pospíšil 8, Vít Jan 3,Vít Jakub 2, Jisl 2, Žalsky, Chmelař, Olša
    Žacléř – N/S Paka 14:15(8:2)B:Pospíšil 4, Olša 3, Štampoch 3, Herbrych, Antoš Vítek, Porubský,