1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Výsledky mládeže 22-23.8.

  Starší žáci

  První mistrovské utkání sehrál spojený celek starších žáků na hřišti ve Dvoře Králové.
  Začátek utkání byl ze strany našeho mužstva trochu rozpačitý, ale po nějakých 10. minutách se hráči dostali do tempa a podařilo se jim pár hezkých kombinací, ovšem v zakončení jsme se neprosadili. Kolem dvacáté minuty se jsme se konečně střelecky prosadili, když se dvakrát prosadil v rozmezí 4. minut prosadil Jindra Horáček. Několik další příležitostí jsme neproměnili. Ovšem i domácí celek měl nějaké šance, které však naše obrana až do 32. minuty odvracela, v této minutě se střelecky domácí prosadili a vstřelili branku na 1:2. Prakticky z naší rozehrávky na středu hřiště se domácí dostali k míči a jejich velkou šanci zlikvidoval Honza Švorc. Po rozehrání se k míči dostal Tobiáš Berný a v 35. minutě nám opět vrátil dvoubrankové vedení, které zůstalo až do poločasové přestávky.
  Druhý poločas začali domácí velkou aktivitou a ta se jim vyplatila. V rozmezí pěti minut od 48. a 53. minutě se jim podařilo srovnat stav utkání na 3:3. V této části utkání byl domácí celek lepší a mohl klidně strhnout vedení na svoji stranu. Nakonec se v 58. minutě prosadil Adam Bark a poslal hostující celek opět do vedení. Od této branky už byl náš celek lepším týmem i když nějaké závary se odehráli i před naší brankou. V 64. minutě si od postranní čáry do pokutového území navedl Tomáš Hartig kde ho domácí obrana faulovala a rozhodčí nařídil pokutový kop. K jeho zahrání se postavil Jindra Horáček a s přehledem proměnil 5:3. Za dalších pět minut jsme se radovali pošesté. Při vysokém napadání jsme na domácí obraně získali míč, ten se dostal na penaltovém bodu k Tomáši Vágenknechtovi který uzavřel stav utkání na konečných 3:6.

  Dvůr Králové - Nová Paka/Jičín
  3:6(1:3)

  Branky: Horáček 3, Berný, Vágenknecht, Bark

  sestava: Švorc – Doubek, Madlík, Řezníček, Vaníček A., Opravil, Rojík, Hořeček, Vaníček J., Bark, Berný, Kříž, Krejčí, Hartig, Frýba, Vágenknecht


  Novinky

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace