1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Druhé pohárové utkání

  Ve druhém pohárovém střetnutí muži na domácím hřišti přivítali druhý nejlepší celek 1. A třídy loňské nedokončené sezony SK Sobotka.
  A hned od samotného začátku hosté dokazovali svoji kvalitu. To se také projevilo, když hosté do 15. minuty dvakrát skórovali hráčem Milerem a mohlo být s domácími ještě hůř, kdyby hosté další svoje šanci proměnili. Hosté přibližně do 25. minuty domácí jasně přehrávali, poté však trochu polevili a najednou se také domácí začali dostávat před branku hostí. Do poločasové přestávky si domácí vypracovali čtyři tutové příležitosti, ovšem selhali v koncovce.
  Druhý poločas začal pro domácí nejlépe, jak mohl. Hned ve 46. minutě se po rychlé akci prosadil domácí Hoška 1:2. Za necelé tři minuty domácí podruhé rozvlnili síť za hostujícím brankařem, ale jejich radost zkazilo rozhodnutí pomezního rozhodčího, že branka byla docílena z ofsajdové pozice. Domácí se snažili srovnat stav utkání bohužel již žádnou s příležitostí neproměnili. To hostům se v 73. minutě podařilo vstřelit třetí uklidňující branku. Do konce utkání se nějaké šance urodili před oběma brankami, ale žádné z mužstev se již střelecky neprosadilo.
  Domácí celek je třeba i přes prohru za předvedenou hru pochválit za předvedenou hru. K utkání z různých důvodů nenastoupil domácí tým kompletní, ale mladíci, kteří v utkání hráli ukázali že fotbal hrát umí, zkušenost však byla na straně hostí a ta nakonec o osudu utkání rozhodla.
   

  1.FK Nová Paka – SK Sobotka 1:3(0:2)
  Branky:  46. Hoška – 7. +15. Miler, 73. Čerych
  Rozhodčí: Žerovnický, Nývlt, Beránek
  ŽK: 45. Stránský, 79. Jisl – 71. Kocourek, 90. Klečal
  diváků: 120

  Sestava NP: Frajer (46. Vích) – Jisl, Stránský, Lenfeld, Ulrich (46. Hanka – Kříž Michal, Machát, Číla, Hoška – Wolf, Krejčí

  Sestava Sobotka: Puš (46.Pavlíček) - Pištěk (46.Čerych), Materna (51.Halbych), Klečal, Král, Kocourek M., Knobloch, Baster, Kunst, Miler, Kocourek J. (Přikryl)


  Novinky

  10. 01. Trénink mladšího dorostu od 17:30 v Modrém centru v Nové Pace

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace