1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Pohárové utkání

  Pohárové utkání

  V prvním kole o Pohár hejtmana se utkalo domácí mužstvo účastník 1. B třídy 1.FK Nová Paka proti účastníkovy 1. A třídy TJ Lázně Bělohrad.
  Utkání začalo velkou chybou při rozehrávce domácích a hned v první minutě mohli jít hosté do vedení, k jejich smůle se jim tuto chybu nepodařilo potrestat. Stav utkání se poprvé měnil již v osmé minutě. Po povedené kombinaci se do pokutového území hostů vřítil domácí Michal Číla a podél vybíhajícího brankaře uklidil míč do hostující branky 1:0. Hosté se pokusili hned odpovědět a také si vytvořili několik velice nadějných šancí. Některé jim domácí sami připravili komplikovanou rozehrávkou a některé si sami vytvořili zejména kolmými přihrávkami za domácí obranu. Domácí si také nějaké šance vytvořili, ale v prvním poločase přeci jen hosté měli těch nebezpečných šancí víc. Utkání za velkého vedra hostujícímu týmu zkomplikoval ve 43. minutě Jakub Loner, který po ztrátě míče na středovém kruhu ve snaze míč získat zpět zezadu podrazil protihráče a rozhodčí mu udělil červenou kartu.
  Druhý poločas začali domácí aktivně a zejména v prvních 15. minutách měli domácí převahu, několik jasných brankových příležitostí které nevyužili a tak se ke slovu dostal soupeř. V 75. minutě si na jednu z mnoha kolmic za obranu domácích zaběhl Martin Truneček a svoji šanci využil ke srovnání stavu utkání. Po vyrovnávací brance se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svoji stranu a hra se hodně přiostřila. To musel rozhodčí řešit udělením několika žlutých karet, a kdyby se rozhodl i pro kartu červenou asi by se nikdo z přítomných nedivil. V utkání se již stav nezměnil a tak ke slovu přišli pokutové kopy. V těch nakonec byli úspěšnější domácí, když se jim podařilo skórovat čtyřikrát a hostům pouze třikrát. Nutno podotknout že se utkání hrálo za velkého tepla a i když na obou stranách nastoupilo spousty mladých hráčů, tak více než stovce diváků nabídlo nějakou podívanou.

   

  1.FK Nová Paka – TJ Lázně Bělohrad 1:1(1:0, PK 4:3)

  Branky:  8. Číla – 75. Truneček
  Rozhodčí: Otava Marián, Kučera Jan, Kříž Martin
  ŽK: 27. Stránský, 58. Rosputniak – 80. Vágenknecht, 83. Truneček, 84. Kiec, 90. Horáček
  ČK: 43. Loner
  diváků: 100

  Sestava NP: Frajer (45. Věchet) – Bláha, Stránský, Lenfeld, Štefan (43. Ulrich) – Kříž Michal, Machát, Wolf – Rosputniak, Kuchta (46. Hanka)

  Sestava LB: Němeček – Hrnčíř, Kiec, Odvárko, Kluz (46. Jezbera Jakub), Truneček, Loner, Vágenknecht, Balcar, Horáček, Kulhánek (63.Rychecký)


  Novinky

  10. 01. Trénink mladšího dorostu od 17:30 v Modrém centru v Nové Pace

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace