• Dorost
  • Přátelská utkání mužů

Přátelská utkání mužů

Na nedělní dopoledne mělo své přátelské utkání vyjednáno „B“ mužstvo 1. FK. Soupeřem jim bylo mužstvo hrající semilskou okresní soutěž Horka u Staré Paky. Hostující tým si v soutěži nevede špatně a po podzimní části je na třetím místě tabulky. Domácí rezerva hraje stejnou soutěž v jičínském okrese.
    Na obou celcích bylo vidět, že jim po zimní pauze teprve začíná příprava na začátek jarní části soutěží. Zejména v prvním poločase bylo vidět velké množství nepřesností. Mírná převaha domácích vedla ke vstřelení dvou branek. Druhý poločas už byl v režii domácích a konečný výsledek vyzněl jasně v jejich prospěch 6:1 když se dvakrát střelecky prosadil Jan Ulrich a po jedné brance vstřelili Dan Militký, Tomáš Wolf, Jirka Sklenář a jednu branku si vstřelili hosté sami.

Také „A“ mužstvo sehrálo přátelské utkání. V úterý na domácí umělé trávě přivítalo tým Lázní Bělohrad. V prvním poločase byl zápas zcela vyrovnaný s větším množstvím šancí na straně hostí, ti však využili pouze dvě z několika šancí. To domácí byli téměř stoprocentní a první poločas vyhráli 3:2. Druhý poločas již byl domácí celek nebezpečnější, hosty téměř do šancí nepouštěl a sám ještě dvě proměnil. Konečný výsledek tak vyzněl 5:2 pro domácí celek. Brankově se prosadil dvakrát Tomáš Wolf a po jedné brance přidali Michal Kříž, Ondra Janouch a Pavel Machát.

01. 01. Od ledna již není třeba při utkáních na UMT přecházet z kabin Letního stadionu jelikož jsou k dispozici nové šatny přímo na UMT.