1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Mládež
 • Ostatní
 • Pohár starších žáků

  Pohár starších žáků

  Prvním mužstvem které sehrálo svým způsobem mistrovské utkání byl celek starších žáků.Ten přivítal v pohárovém utkání na domácí umělé trávě celek Jaroměře. Mužstva spolu hrají i ve stejné soutěži a obě podzimní utkání domácí žáci s tímto soupeřem vysoko prohráli, tak i v tomto utkání byl soupeř jasným favoritem. Navíc domácí k utkání nastoupili pouze s jedenácti hráči, a tak neměli v zápase možnost střídání.
  Utkání bylo po většinu zápasu vyrovnané. V prvním poločase měli hosté více míč pod kontrolou, ale více nebezpečných situací si vypracoval domácí tým. Nakonec jednu ze svých šancí domácí využili, když po rychlém protiútoku nezištně Jindra Horáček přihrál míč na penaltový bod Adamu Barkovy který šanci proměnil ve vedoucí branku domácích. Tímto stavem skončil první poločas.
  Druhý poločas byli hosté ještě více aktivní, přitlačili domácí tým před svoje pokutové území a ti horko-těžko drželi své vedení. Dobrá hra obrany a dobrý výkon domácího brankaře dělali hostujícím hráčům velké problémy. Až deset minut před koncem utkání se domácí vymanili z tlaku a i oni si opět vytvořili nějaké šance. Ale stejně jako hostující hráči v zakončení nebyli přesní. Do konce utkání scházeli pouze dvě minuty když se hostům podařilo srovnat. Z akce hostů kterou domácí obrana zneškodnila ve snaze o udržení míče ve hře se domácímu hráči nepovedl odkop od rohového praporku. Jeho odkop zachytil na hranici velkého vápna hostující hráč a pro skrytou střelou přes několik hráčů srovnal stav utkání na 1:1. Utkání již takto skončilo a tak na řadu přišel rozstřel z pokutového bodu. V tom se nakonec radoval hostující celek když neproměnil pouze jednu penaltu zatím co domácím se to nepovedlo dvakrát. Přesto je třeba hráče za předvedenou hru pochválit.

  Nová Paka/Stará Paka – Jaroměře 1:1(1:0, PK 4:5)

  Branka: Bark Adam
  ŽK: 0:1
  Rozhodčí: Šnajdr

  sestava domácích: Samler – Krejčí, Řezníček, Medlík, Kříž Matěj – Bark, Mandík Václav, Horáček, Herzán - Vágenknecht, Tůma


  Novinky

  10. 01. Trénink mladšího dorostu od 17:30 v Modrém centru v Nové Pace

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace