• Béčko si připsalo body

OS muži

Utkání ve kterém domácí rezerva přivítala rezervu Železnice dala tušit zajímavému duelu. Hostující celek se pohybuje na čelních místech tabulky a domácí tým zase proti soupeři který chce hrát fotbal umí také předvádět celkem kvalitní hru. Od první minuty domácí svým pohybem dělali soupeři problémy, ale ti svými zkušenostmi náznakům domácích šancí odolávali.Domácí celek se nakonec dočkal a 41. minutě se zcela zaslouženě ujal vedení po hezké kombinaci na jejímž konci byla krásná branka Michala Kříže 1:0
    Druhý poločas již domácí tak aktivní  nebyli. Hosté začali vyhrávat osobní souboje, domácí začínali být většinou v soubojích pozdě a i na straně hostí se začali rodin náznaky šancí. Domácí je ovšem do ložených příležitostí nepouštěli a nakonec největší příležitost měli po rohovém kopu, kdy si domácí obránce málem sám srazil míč do branky. Nakonec se štěstím i tuto šanci domácí přestáli a přidali i pojišťující branky, které sice přišli až na úplném konci utkání, ale pro domácí sestavu většinou tvořenou mladíky byl zisk tří bodů odměnou za předvedený výkon.

1.FK Nová Paka „B“ – Železnice „B“  3:0(1:0)

branky: 41. Kříž Michal, 89. Militký Daniel, 91. Šídlo
    rozhodčí: Zelinger David, Říha Martin, Kříž Martin
    DS: Erlebach
    ŽK: bez karet