1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Venkovní vítězství

  Venkovní vítězství

  V dalším kole zajížděl první celek mužů k utkání do Starých Buků. Domácí kteří se v minulém ročníku trápili a téměř do posledního kola bojovali o udržení v soutěži začali v tomto ročníku velice dobře a drží se ve středu tabulku, přesněji před tímto utkáním byli na šestém místě. Hostující celek Nové Paky si také v tomto ročníku nevede špatně a před tímto utkáním byl na třetím místě tabulky. Z tohoto se nechalo předpokládat že půjde o zápas vyrovnaných soupeřů i když v této soutěži může každý porazit a každého a záleží na momentální formě.
  V prvním poločase se hrál zcela vyrovnaný zápas, kdy si obě mužstva vypracovala několik jasný brankových příležitostí, avšak v koncovce ani jeden z týmů nebyl úspěšný. Tak na poločasovou přestávku odcházela obě mužstva za nerozhodného stavu 0:0.
  O utkání se rozhodlo chvíli po začátku druhého dějství. Ve 48. minutě hostující celek přehrál domácí obranu a na domácího brankaře postupoval zcela sám Číla. Domácí brankař ho zastavil za cenu faulu v pokutovém území za který mu byla udělena žlutá karta a nařízen pokutový kop. Jelikož se jednalo o již druhou žlutou kartu pro tohoto hráče v utkání nemohlo následovat nic jiného než udělení karty červené a domácí brankař musel předčasně do kabin. Toto rozhodnutí se nelíbilo jednomu z domácích hráčů a za nevhodné výroky na adresu rozhodčích mu byla taktéž udělena červená karta a domácí tak v utkání pokračovali v devíti hráčích. Pokutový kop hosté proměnili a ujali se vedení. Domácí přesile dvou hráčů nebyli schopni odolat a postupem času obdrželi další branky. Hosté si nakonec připsali vysokou výhru.

    

  Příští utkání sehraje áčko domácích v sobotu 5.10.  od 10:15  přivítáme na domácím hřišti mužstvo Bílé Třemešné.

   

   

  Staré Buky - 1.FK Nová Paka   0:6 (0:0)

  branky: 48. Janouch, 52. Sklenář, 59.Jisl, 66. Řeháček, 81. Sucharda, 89. Stránský
  rozhodčí: Tůma, Škoda, Nožka
  DS: Vojtěch
  ŽK : 5:2
  diváků: 80

  Sestava Nové Paky : Frajer – Štefan, Lenfeld, Bláha, Janouch – Číla(64. Řeháček), Haken,Machát, Jisl(76. Sucharda) – Sklenář(68. Hoška), Krejčí (72. Stránský)

  Komentář k zápasu:
  Pavel Korec, (domácí): Toto utkání se dá bohužel hodnotit jen do 48. min. utkání,kdy do osudu utkání výrazně promluvil HR.Neoprávněné vyloučení domácího brankáře po 2.ŽK po správně nařízeném pokutovém kopu a když se pak přidala kritika rozhodčího ze strany našeho nejzkušenějšího hráče,nebylo co řešit.Utkání jsme se snažili v 9ti hráčích důstojně dohrát,ale proti tak kvalitnímu soupeři to šlo hodně těžko.V 1. pol. jsme však hráli vyrovnanou partii a bylo to jen o tom kdo dá první branku,ale šance jsme neproměnili.

  V. Horák (hosté): V prvním poločase zcela vyrovnané utkání kdy si oba týmy vytvořili několik loženek rozhodl začátek druhého poločasu. Po vyloučení dvou domácích hráčů jsme již zcela ovládli hru a nakonec vysoko vyhráli.


  Novinky

  01. 01. Od ledna již není třeba při utkáních na UMT přecházet z kabin Letního stadionu jelikož jsou k dispozici nové šatny přímo na UMT.

  08. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový ceník UMT od ledna 2020

  06. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový rozpis UMT od ledna 2020

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace