1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Tři body z domácího zápasu

  V sedmém kole 1.B třídy na hřiště v Jírových sadech zavítal celek kterému se jako nováčkovy vstup do soutěže moc nepovedl, ale přeci jen v posledních kolech sehrál vyrovnaná utkání a připsal si i dvě vítězství a to nad Železnicí a Bílou Třemešnou. Čekalo se tedy zda své zlepšené výkony zopakuje i v Nové Pace.
  Utkání v prvním poločase nabídlo vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Hosté se oproti domácím však ani jednou střelecky neprosadili a tak na poločasovou přestávku odcházeli s dvoubrankovým mankem, když se za domácí střelecky ve 14. minutě prosadil Krejčí a těsně před odchodem do kabin navýšil vedení domácích Rosputniak 2:0
  Druhý poločas mírnou převahou domácích avšak střelecky se prosadili až v 65. minutě kdy na 3:0 zvýšil stav utkání Jirka Sklenář. Od tohoto okamžiku domácí jasně ovládli hru a vypracovali si dostatek šancí na vstřelení branky. Do role střelce se v poslední čtvrthodině pasoval Pavel Machát který v rozmezí deseti minut od 75. do 85. minuty vstřelil čistý hattrick a stanovil tak jasné vítězství domácího mužstva 6:0

  Příští utkání sehraje áčko 1. FK Nové Paky v sobotu 28.9.  od 16:30  na hřišti ve Starých Bukách.

   1.FK Nová Paka – Žacléř  6:0 (2:0)

  branky: 14. Krejčí, 44. Rosputniak, 65. Sklenář, 75. 76. 85. Machát
  rozhodčí: Vlachý, Pešava, Dujsík
  ŽK : 1:3
  diváků: 88

  Sestava Nové Paky : Věchet – Štefan, Lenfeld, Bláha, Janouch – Číla(80.Kříž Michal), Krejčí, Machát, Jisl(83. Sucharda) – Sklenář (75. Řeháček)  , Rosputniak (68. Militký)

  Komentář k zápasu:

  V. Horák (hosté): V prvním poločase kdy bylo utkání celkem vyrovnané jsme se dokázali z několika šancí dvakrát prosadit. Ve druhém dějství po vstřelení třetí branky se zápas dohrával v naší režii a být naše zakončení přesnější mohl výsledek pro hosty dopadnout ještě hůř.

  Simon Gal, trenér (hosté): Po vcelku vyrovnaném prvním poločase, když jsme nedokázali proměnit naše šance, nás domácí dvakrát potrestali za nedůraz před vlastní brankou. Ve druhé půli nás Paka jasně přehrála nasazením a vůlí po vítězství.


  Novinky

  06. 06. Odjezd mužů k zápasu do Dolní Kalné je v 15:45 od stadionu.

  Příští zápasy

  6. 6. 17:00 MužiA: Dolní Kalná - Nová Paka "A"
  13. 6. 17:00 MužiA: Nová Paka "A" - Staré Buky
  21. 6. 17:00 MužiA: Železnice - Nová Paka "A"
  26. 6. 18:00 MužiA: Nová Paka "A" - Dvůr Králové "B"

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace