• Dorost
  • Béčko si připsalo vítězství

Béčko Nové Paky po vítězství v minulém kole zajíždělo k utkání do Sobotky kde sehrálo utkání s domácí rezervou. V prvnívh 15. minutách byli hosté aktivnější a šli zaslouženě do vedení. Po obdrýené brance domácí hru vyrovnali a ve 22.minutě srovnali i skóre na 1:1. Po hře plné nepřesností z obou stran šli do kabin spokojenější domácí, kteří ve 40. minutě využili chybu hostující obrany a dostali se do vedení 2:1 Druhý poločas začal velkým tlkem hostujícho týmu který přinesl obrav ve stavu utkání. Dvěmi brankami ve 49. a 54. minutě se prosadil Matějka 2:3. Hostující celek poté zahazoval velké šamce a domácí se prakticky k ničemu nedostali. Když hosté v 80. minutě zvýšili na 4:2 zdálo se o vítězi utkání rozhodnuto. Ovšem v 86. minutě si hostující obrana vybrala slabou chvilku a dovolila domácím snížit na jednobrnkový rozdíl. Nakonec z utkání ještě bylo drama, ale hostující tým již všechny šance domácích přežil a připsal si tři body za vítězství na hřišti soupeře.

Sobotka „B“ – 1. FK Nová Paka „B“ 3:4 (2:1). B: Zahradník, Pavlíček, Průša – Matějka 2, Ulrich, Krůta

Rozhodčí: Hanuš – Douša, Krob