• Povedený vstup do soutěže

První mistrovské utkání 1. B třídy sehrál celek mužů na domácím trávníku proti nepříjemnému soupeři z Miletín. Celek hostí se již několik let pohybuje na čelních místech soutěže a tak se očekával velice vyrovnaný duel.
    Celé utkání se na hřiště spouštěl déšť a zejména z kraje utkání  měli hráči obou mužstev velké problémy s odskokem a tím vázla kombinace jak jedné tak i druhé strany. Začátek přesto přinesl šance na obou stranách, již ve třetí minutě se domácí Číla dostal za obranu hostí, ale jeho zakončení skončilo málem mimo stadion. Za další dvě minuty se domácí Rosputniak, ale ani on brankaře hostí nepřekonal. Pak se ukázali i hostující hráči. Zejména v 15. minutě střela Bartoníčka volala po brance, domácí však výborný zákrokem podržel brankař Frajer. Od tohoto okamžiku co se týče přesnosti v kombinaci a vysokým presinkem  byl hostující tým lepší jen do vyložené šance si nevypracoval. To domácí rychlím dostupováním hostujícími hráči se do kloudné kombinace nemohli dostat. Až ve 34. minutě vyhrál dva souboje Sklenář a i když v klinči dvou hráčů soupeře podařilo se mu poslat přihrávku do pokutového území. Tam si nedovoleně počínal hostující hráč a hlavní rozhodčí neváhal odpískat pokutový kop. K jeho zahrání se postavil Ondra Janouch a nabídnutou šancí nepohrdl 1:0. Poté si domácí vypracovali dvě tutovky, žádnou však neproměnili a tak je hosté potrestali. V poslední minutě prvního dějství hosté zachytili špatnou rozehrávku domácích a srovnali stav utkání 1:1.
    Druhý poločas začal šancí hostí, ale poté již zvýšil důraz v soubojích domácí tým. Začal se dostávat k odraženým míčům a hosty přehrával. Po dvou náznacích šancí přišla asi rozhodující situace v zápase. Domácí se v 58. minutě rychlou kombinací dostali před hostující velké vápno, tam si přihrávku převzal Lukáš Jisl, vběhl do pokutového území kde byl faulován a rozhodčí odpískal druhý pokutový kop. Ten Janouch proměnil a domácí šli do vedení 2:1. O šest minut později se domácí podařila další rychlá kombinace na jejímž konci byl Tomáš Haken a domácí šli do dvoubrankového vedení 3:1. Hostům chvíli trvalo než se vzpamatovali, ale posledních 10. minut bylo pro domácí ještě dlouhých. Hosté se snažili, ale do vyložených šancí je již domácí obrana nepustila.

Příští utkání sehraje áčko domácích v sobotu 17.8.  od 17:00  přivítáme na domácím hřišti „B“ mužstvo Jičína .

1.FK Nová Paka – SK Miletín   3:1 (1:1)

branky: 34.+ 54. Janouch(oba PK), 64.Haken – 45. Hátle
    rozhodčí: Průcha, Koutník, Vlachý
    Bez karet

Sestava Nové Paky : Frajer – Štefan, Lenfeld, Bláha, Janouch – Číla(30. Militký Dan), Haken(87. Stránský, Machát, Jisl(83. Sucharda) – Sklenář(62. Krejčí), Rosputniak

Sestava SK Miletín: Richter . Nosek, Lámr, Krušina, Jukl, Bartoníček, Kňourek, Rubeš, Vondrou(82. Procházka), Hátle, Minich(65. Němeček)