1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Pohárová prohra

  Ve svém druhém utkání před začátkem sezony se na hřišti v Nové Pace v rámci krajského poháru představil účastník krajského přeboru celek FC Vrchlabí.
  Do utkání domácí celek celkem odhodlaně, ale bohužel již v šesté minutě šli hosté do vedení. Po zahrávání rohového kopu si nešťastně do vlastní branky srazil míč Haken 0:1. Poté začal hostující celek hrát fotbal ze zajištěné obrany s velmi rychlým přechodem do útoku. Domácí se snažili ale do dobře fungující obrany se těžko dostávali a příliš šancí si nevypracovali. To hosté z brejkových situací měli tři, čtyři velké šance, které buď špatně zakončili (trefili tyč a břevno) nebo dobrým zákrokem zlikvidoval domácí brankař.
  Druhý poločas začal velice dobře pro domácí celek, který v 54. minutě srovnal stav utkání na 1:1 Janouchem. Po vstřelené brance se hrál  otevřený fotbal s šancemi na obou stranách. Stav na ukazateli se však měnil až v 70. minutě kdy se po dobré práci s míčem, obejití dvou domácích stoperů prosadil Martin Kučera, který mužstvo Vrchlabí posílil z FK Mladá Boleslav a poslal hosty podruhé do vedení 2:1. Hosté zkušeně stav utkání hlídali a již nic nenasvědčovalo tomu, že by se domácím podařilo srovnat skóre. V 86. minutě se to domácím přeci jen povedlo. Po faulu na půlící čáře měli domácí možnost zahrání přímého kopu. Haken míč poslal do velkého vápna a tam se najednou ocitli tři domácí hráči nikým neatakováni. Nejvýše vyskočil  Lukáš Stránský a srovnal na 2:2. Do konce utkání ještě jednou zahrozil hostující celek, ale domácí tuto šanci přežili a poslali utkání do pokutových kopů. V těch měli více štěstí hostující hráči a po výhře na penalty postoupili do dalšího kola. V domácím celku v tomto zápase nastoupilo několik mladých hráčů, kteří se představili ve velice dobrém světle. 

  První ostré utkání sehraje áčko domácích v sobotu 10.8.  od 17:00  přivítáme na domácím hřišti „A“ mužstvo Miletína .

   

  1.FK Nová Paka – FC Vrchlabí   2:2 (0:1, PK 3:4)

   

  branky: 54. Janouch, 86. Stránský – 6. Haken(vlastní), 70. Kučera
  rozhodčí: Otava, Stejskal, Šnajdr
  ŽK: 44. Janouch, 60. Militký, 90. Haken – 56. Fink
  diváků: 80

  Sestava Nové Paky : Frajer – Štefan (57. Kuchta), Janouch, Lenfeld(52. Stránský), Bláha  – Řeháček(46. Sucharda), Machát, Haken, Militký – Sklenář (75. Hoška), Krejčí (65. Kříž)

  Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hájek Lukáš, Kout Zdeněk (K), Hladík Patrik, Blažej Jan, Fišar Tomáš, Slavík Michal, Kraus Pavel (29. Fink Jan), Kučera Martin, Navrátil Tomáš.

  Komentář k zápasu:

  V. Horák (domácí): S velkým favoritem jsme hráli vyrovnaný zápas. Hosté co se týče kvality kombinace byli kvalitnější, ale snaha našich hráčů přispěla k vyrovnanému skóre po 90. minutách. V penaltovém rozstřelu byli hosté šťastnější a postoupili do dalšího kola. Pozitivem bylo nastoupení několika našich mladíků a ti si nevedli vůbec špatně.


  Novinky

  22. 09. Odjezd mužů "B" k utkání do Sobotky je v neděli v 12:30

  21. 09. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání do Č. Kostelce je v sobotu v 7:15

  Příští zápasy

  22. 9. 14:00 MužiB: Sobotka "B" - 1. FK Nová Paka "B"
  28. 9. 16:30 MužiA: Staré Buky - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 9. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Valdice
  29. 9. 12:30 U15: N/S Paka - Vrchlabí
  5. 10. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "A" - Bílá Třemešná

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace