1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Pohárová prohra

  Ve svém druhém utkání před začátkem sezony se na hřišti v Nové Pace v rámci krajského poháru představil účastník krajského přeboru celek FC Vrchlabí.
  Do utkání domácí celek celkem odhodlaně, ale bohužel již v šesté minutě šli hosté do vedení. Po zahrávání rohového kopu si nešťastně do vlastní branky srazil míč Haken 0:1. Poté začal hostující celek hrát fotbal ze zajištěné obrany s velmi rychlým přechodem do útoku. Domácí se snažili ale do dobře fungující obrany se těžko dostávali a příliš šancí si nevypracovali. To hosté z brejkových situací měli tři, čtyři velké šance, které buď špatně zakončili (trefili tyč a břevno) nebo dobrým zákrokem zlikvidoval domácí brankař.
  Druhý poločas začal velice dobře pro domácí celek, který v 54. minutě srovnal stav utkání na 1:1 Janouchem. Po vstřelené brance se hrál  otevřený fotbal s šancemi na obou stranách. Stav na ukazateli se však měnil až v 70. minutě kdy se po dobré práci s míčem, obejití dvou domácích stoperů prosadil Martin Kučera, který mužstvo Vrchlabí posílil z FK Mladá Boleslav a poslal hosty podruhé do vedení 2:1. Hosté zkušeně stav utkání hlídali a již nic nenasvědčovalo tomu, že by se domácím podařilo srovnat skóre. V 86. minutě se to domácím přeci jen povedlo. Po faulu na půlící čáře měli domácí možnost zahrání přímého kopu. Haken míč poslal do velkého vápna a tam se najednou ocitli tři domácí hráči nikým neatakováni. Nejvýše vyskočil  Lukáš Stránský a srovnal na 2:2. Do konce utkání ještě jednou zahrozil hostující celek, ale domácí tuto šanci přežili a poslali utkání do pokutových kopů. V těch měli více štěstí hostující hráči a po výhře na penalty postoupili do dalšího kola. V domácím celku v tomto zápase nastoupilo několik mladých hráčů, kteří se představili ve velice dobrém světle. 

  První ostré utkání sehraje áčko domácích v sobotu 10.8.  od 17:00  přivítáme na domácím hřišti „A“ mužstvo Miletína .

   

  1.FK Nová Paka – FC Vrchlabí   2:2 (0:1, PK 3:4)

   

  branky: 54. Janouch, 86. Stránský – 6. Haken(vlastní), 70. Kučera
  rozhodčí: Otava, Stejskal, Šnajdr
  ŽK: 44. Janouch, 60. Militký, 90. Haken – 56. Fink
  diváků: 80

  Sestava Nové Paky : Frajer – Štefan (57. Kuchta), Janouch, Lenfeld(52. Stránský), Bláha  – Řeháček(46. Sucharda), Machát, Haken, Militký – Sklenář (75. Hoška), Krejčí (65. Kříž)

  Sestava FC Vrchlabí: Švejdar Jan, Hanuš Marek, Hájek Lukáš, Kout Zdeněk (K), Hladík Patrik, Blažej Jan, Fišar Tomáš, Slavík Michal, Kraus Pavel (29. Fink Jan), Kučera Martin, Navrátil Tomáš.

  Komentář k zápasu:

  V. Horák (domácí): S velkým favoritem jsme hráli vyrovnaný zápas. Hosté co se týče kvality kombinace byli kvalitnější, ale snaha našich hráčů přispěla k vyrovnanému skóre po 90. minutách. V penaltovém rozstřelu byli hosté šťastnější a postoupili do dalšího kola. Pozitivem bylo nastoupení několika našich mladíků a ti si nevedli vůbec špatně.


  Novinky

  01. 01. Od ledna již není třeba při utkáních na UMT přecházet z kabin Letního stadionu jelikož jsou k dispozici nové šatny přímo na UMT.

  08. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový ceník UMT od ledna 2020

  06. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový rozpis UMT od ledna 2020

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace