1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Vítězství v posledním kole …

  Vítězství v posledním kole …

  V posledním kole 1.B třídy jsme zajížděli na hřiště do Starých Buků. Domácím se podařilo v minulých kolech připsat tolik bodů, že se již nemuseli strachovat o setrvání v soutěži.
  Hostující celek zase chtěl v zápase bodovat, aby udržel konečnou druhou příčku.
  V prvním poločase byli hosté aktivnějším mužstvem, vytvořili si dostatek šancí ale opět zklamali v koncovce. To domácí se téměř do šancí nedostávali a tak hostující brankař moc práce v prvním dějství neměl.
  Druhý poločas začal opět dvěmi šancemi které opět neproměnili a tak udeřili domácí. V 55. minutě po dlouhém odkopu domácí obrany se útočník domácích prosadil přes obranu hostí a svoji přihrávkou nalezl volného Křižanoviče a ten se nemýlil 1:0. O deset minut později se podařilo hostujícím hráčům stav utkání srovnat, když se střelecky prosadil Janouch 1:1. Celé utkání se rozhodlo v pěti minutách od 80. do 85. minuty, kdy domácím došli síly.  Hosté se střelecky prosadili v 80., 81., 85. minutě když se postupně trefili, podruhé Janouch, Haken a Sklenář.  V obrovském dusnu se nehrál žádný krásný fotbal, ale body do tabulky se počítají a ty si připsal celek hostí.

  STARÉ BUKY – 1.FK NOVÁ PAKA     1:4 (0:0)

  Branka : 65. a 80. Janouch, 81. Haken, 85. Sklenář

  Sestava : Frajer, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Štefan (60. Militký), Číla (25. Sucharda), Janouch, Jisl (58. Sochor), Haken,Sklenář

  Pavel Korec,  (domácí): Na poslední utkání sezóny jsme se bohužel opět nesešli v optimální sestavě a tak to měla Nová Paka jednodušší,přesto jedenáct statečných v čele s nestárnoucím Němečkem vzdorovali a po bezbrankovém poločase jsme se ujali vedení,když do té doby hosté měli několik stoprocentních šancí a utkání již mohli rozhodnout v prvním poločase,stalo se tak až ke konci utkání,kdy nám za úmorného vedra došli síly,přesto děkuji všem našim hráčům a našim věrným fanouškům za celou sezónu.

  Ivan Lukeš, (hosté): V posledním kole jsme ve velkém horku odehráli slušné utkání a po většinu jsme měli utkání pod kontrolou. Rozhodli jsme ke konci třemi brankami. Děkuji družstvu za předvedený výkon a za celou sezonu.


  Novinky

  01. 01. Od ledna již není třeba při utkáních na UMT přecházet z kabin Letního stadionu jelikož jsou k dispozici nové šatny přímo na UMT.

  08. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový ceník UMT od ledna 2020

  06. 11. Do souboru ke stažení byl přidám nový rozpis UMT od ledna 2020

  Příští zápasy


  Nyní nejsou žádné zápasy naplánované.


  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace