• Dorost
  • Vítězství v posledním kole …

Vítězství v posledním kole …

V posledním kole 1.B třídy jsme zajížděli na hřiště do Starých Buků. Domácím se podařilo v minulých kolech připsat tolik bodů, že se již nemuseli strachovat o setrvání v soutěži.
    Hostující celek zase chtěl v zápase bodovat, aby udržel konečnou druhou příčku.
    V prvním poločase byli hosté aktivnějším mužstvem, vytvořili si dostatek šancí ale opět zklamali v koncovce. To domácí se téměř do šancí nedostávali a tak hostující brankař moc práce v prvním dějství neměl.
    Druhý poločas začal opět dvěmi šancemi které opět neproměnili a tak udeřili domácí. V 55. minutě po dlouhém odkopu domácí obrany se útočník domácích prosadil přes obranu hostí a svoji přihrávkou nalezl volného Křižanoviče a ten se nemýlil 1:0. O deset minut později se podařilo hostujícím hráčům stav utkání srovnat, když se střelecky prosadil Janouch 1:1. Celé utkání se rozhodlo v pěti minutách od 80. do 85. minuty, kdy domácím došli síly.  Hosté se střelecky prosadili v 80., 81., 85. minutě když se postupně trefili, podruhé Janouch, Haken a Sklenář.  V obrovském dusnu se nehrál žádný krásný fotbal, ale body do tabulky se počítají a ty si připsal celek hostí.

STARÉ BUKY – 1.FK NOVÁ PAKA     1:4 (0:0)

Branka : 65. a 80. Janouch, 81. Haken, 85. Sklenář

Sestava : Frajer, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Štefan (60. Militký), Číla (25. Sucharda), Janouch, Jisl (58. Sochor), Haken,Sklenář

Pavel Korec,  (domácí): Na poslední utkání sezóny jsme se bohužel opět nesešli v optimální sestavě a tak to měla Nová Paka jednodušší,přesto jedenáct statečných v čele s nestárnoucím Němečkem vzdorovali a po bezbrankovém poločase jsme se ujali vedení,když do té doby hosté měli několik stoprocentních šancí a utkání již mohli rozhodnout v prvním poločase,stalo se tak až ke konci utkání,kdy nám za úmorného vedra došli síly,přesto děkuji všem našim hráčům a našim věrným fanouškům za celou sezónu.

Ivan Lukeš, (hosté): V posledním kole jsme ve velkém horku odehráli slušné utkání a po většinu jsme měli utkání pod kontrolou. Rozhodli jsme ke konci třemi brankami. Děkuji družstvu za předvedený výkon a za celou sezonu.

01. 01. Od ledna již není třeba při utkáních na UMT přecházet z kabin Letního stadionu jelikož jsou k dispozici nové šatny přímo na UMT.