1. FK Nová Paka, založeno 1911

 • Úvod
 • Klub
 • Muži
 • Dorost
 • Mládež
 • Ostatní
 • Vítězství v posledním kole …

  Vítězství v posledním kole …

  V posledním kole 1.B třídy jsme zajížděli na hřiště do Starých Buků. Domácím se podařilo v minulých kolech připsat tolik bodů, že se již nemuseli strachovat o setrvání v soutěži.
  Hostující celek zase chtěl v zápase bodovat, aby udržel konečnou druhou příčku.
  V prvním poločase byli hosté aktivnějším mužstvem, vytvořili si dostatek šancí ale opět zklamali v koncovce. To domácí se téměř do šancí nedostávali a tak hostující brankař moc práce v prvním dějství neměl.
  Druhý poločas začal opět dvěmi šancemi které opět neproměnili a tak udeřili domácí. V 55. minutě po dlouhém odkopu domácí obrany se útočník domácích prosadil přes obranu hostí a svoji přihrávkou nalezl volného Křižanoviče a ten se nemýlil 1:0. O deset minut později se podařilo hostujícím hráčům stav utkání srovnat, když se střelecky prosadil Janouch 1:1. Celé utkání se rozhodlo v pěti minutách od 80. do 85. minuty, kdy domácím došli síly.  Hosté se střelecky prosadili v 80., 81., 85. minutě když se postupně trefili, podruhé Janouch, Haken a Sklenář.  V obrovském dusnu se nehrál žádný krásný fotbal, ale body do tabulky se počítají a ty si připsal celek hostí.

  STARÉ BUKY – 1.FK NOVÁ PAKA     1:4 (0:0)

  Branka : 65. a 80. Janouch, 81. Haken, 85. Sklenář

  Sestava : Frajer, Bláha, Poděbradský, Lenfeld, Ponikelský, Štefan (60. Militký), Číla (25. Sucharda), Janouch, Jisl (58. Sochor), Haken,Sklenář

  Pavel Korec,  (domácí): Na poslední utkání sezóny jsme se bohužel opět nesešli v optimální sestavě a tak to měla Nová Paka jednodušší,přesto jedenáct statečných v čele s nestárnoucím Němečkem vzdorovali a po bezbrankovém poločase jsme se ujali vedení,když do té doby hosté měli několik stoprocentních šancí a utkání již mohli rozhodnout v prvním poločase,stalo se tak až ke konci utkání,kdy nám za úmorného vedra došli síly,přesto děkuji všem našim hráčům a našim věrným fanouškům za celou sezónu.

  Ivan Lukeš, (hosté): V posledním kole jsme ve velkém horku odehráli slušné utkání a po většinu jsme měli utkání pod kontrolou. Rozhodli jsme ke konci třemi brankami. Děkuji družstvu za předvedený výkon a za celou sezonu.


  Novinky

  22. 09. Odjezd mužů "B" k utkání do Sobotky je v neděli v 12:30

  21. 09. Odjezd starších žáků k mistrovskému utkání do Č. Kostelce je v sobotu v 7:15

  Příští zápasy

  22. 9. 14:00 MužiB: Sobotka "B" - 1. FK Nová Paka "B"
  28. 9. 16:30 MužiA: Staré Buky - 1. FK Nová Paka "A"
  29. 9. 10:15 MužiB: 1. FK Nová Paka "B" - Valdice
  29. 9. 12:30 U15: N/S Paka - Vrchlabí
  5. 10. 10:15 MužiA: 1. FK Nová Paka "A" - Bílá Třemešná

  Web vytvořil Honza Novotný
  © 2004 - 2016 1. FK Nová Paka | info@fotbalnp.cz | Stará verze webu | Administrace