N/S Paka „A“ – Robousy „B“ 4:5. Branky: Korda 2, Lódr, Jisl
    N/S Paka „B“ – Jičíněves „A“ 3:0. Branky: Štampoch, Antoš J., Sucharda.
    N/S Paka „A“ – Robousy „A“ 1:5. Branky: Dlabola
    Jičíněves „B“ – N/S Paka „B“ 4:2. Branky: Antoš V., Žalský.
    N/S Paka „A“ – N/S Paka „B“ 1:2. Branky: Korda – Erban, Antoš V.
    Robousy „A“ – N/S Paka „B“ 3:1. Branky: Antoš V.
    N/S Paka „A“ – Jičíněves „A“ 2:2. Branky: Lodr 2
    N/S Paka „B“ – Robousy „B“ 2:1. Branky: Sucharda 2
    N/S Paka „A“ – Jičíněves „B“ 3:4. Branky: Lodr, Dlabola, Eldin

Starší přípravka

N/S Paka – Vrchlabí  13:17  Branky: Tauchman 4, Rupa 3, Mendřický, Knap, Maňák, Chmelař, Valenta
    N/S Paka – Jičín  26:8    Branky: Rupa 10, Valenta 4, Mendřický 3, Dočekal 2,  Maňák 2, Pospíšil 2, Tauchman, Knap, Chmelař

Starší žáci

Starší žáci v dalším utkání skupiny o umístění přivítali na Letním stadioně v Nové Pace celek z Hostinného. Soupeř se kterým jsme v sezoně sehráli dvě vyrovnaná utkání a tak se nechal očekávat další vyrovnaný duel.Začátek utkání zcela jasně patřil hostujícímu týmu který se po dvou povedených akcích dostal již ve dvanácté minutě do vedení 2:0. Domácí začali být více aktivní a výsledek se dostavil. V 15. minutě střelou z 20. metrů snížil Venda Mandík a další šance na sebe nenechali dlouho čekat. Stav utkání se ale změnil až ve 30. minutě kdy se další povedenou střelou zpoza vápna prosadil Jindra Horáček a srovnal stav  utkání. I hosté měli nějaké šance ale žádnou již do konce poločasu neproměnili.
    Druhý poločas začal opět aktivně domácí tým a byl odměněn když ve 47. minutě obrátil stav utkání na domácí stranu Denis Dytrych 3:2. Do konce utkání se poté začal hrát fotbal plný chyb, úniků a šancí. Posledních deset minut byli hosté velmi aktivní, domácí tým přehrávali a měli i několik standardních situací, všechny však dopadli pro domácí dobře a tak si připsali tři body za těsné vítězství.

N/S Paka – Hostinné
    3:2(2:2)

branky: Mandík, Horáček, Dytrych

Starší dorost

V dalším kole krajského přeboru dorostu jsme za krásného slunečného počasí zavítali na hřiště soupeře z Nového Hradce Králové.
    Po několika herně vydařených zápasech se nám tento vůbec nepovedl. Přestože jsme inkasovali hned v první minutě utkání, úvodních 25. min jsme byli na hřišti mírně lepším týmem. Bohužel, vypracované příležitosti jsme nevyužili. Po přestávce na občerstvení převzali iniciativu domácí a od té doby až do konce poločasu na hřišti jasně dominovali.
    Ve druhém poločase se obrázek hry nezměnil a tak jsme si z Nového Hradce odvezli nelichotivý příděl 7:0.